Sayfa 993/1003 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Sayın turali günlük fon getirilerini nereden görebilirim.. mesela hmg fonun bugün ki getirisini..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. ada,

Bugünkü getirileri en doğru şekilde sonraki işgünü tefas sayfasında görebilirsiniz.

Ama bunun dışında bazı portföy yöneticileri akşamları kendi sayfalarında (örnek işportföy, ıpj), bazıları twitter sayfalarında (örnek hedef portföy, nnf) o günkü getirileri açıklıyor.

Saat 24 itibariyle de mkk sitesine üye iseniz elinizdeki fonun yeni günün fiyatını görebiliyormuşsunuz, ben hiç girmedim ama Sn lemon buradan her akşam saat 24'ten sonra bazı fonların getirilerini paylaşıyor.

Ayrıca bazı arkadaşlar da kendi hesaplarında önceden öğrendiklerini buradan bizimle paylaşıyor her akşam.

Hmg fon bilgisini sanırım ancak pazartesi tefastan öğrenebileceksiniz, görebildiğim kadarıyla kendi internet sitesinde paylaşılmıyor..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Endeksin +1.23 yaptığı günde nnf nin -0.51 ile negatif ayrıştığı günlerde oldu bugün 2 tavan kurtardı viop tarafını güçlendirmeliler bu arada mac fon yatırımcısına gerçekten yazık oluyor umarım vardır haydar acunun bir bildiği.

3. Teşekkürler..
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn. ada,

Bugünkü getirileri en doğru şekilde sonraki işgünü tefas sayfasında görebilirsiniz.

Ama bunun dışında bazı portföy yöneticileri akşamları kendi sayfalarında (örnek işportföy, ıpj), bazıları twitter sayfalarında (örnek hedef portföy, nnf) o günkü getirileri açıklıyor.

Saat 24 itibariyle de mkk sitesine üye iseniz elinizdeki fonun yeni günün fiyatını görebiliyormuşsunuz, ben hiç girmedim ama Sn lemon buradan her akşam saat 24'ten sonra bazı fonların getirilerini paylaşıyor.

Ayrıca bazı arkadaşlar da kendi hesaplarında önceden öğrendiklerini buradan bizimle paylaşıyor her akşam.

Hmg fon bilgisini sanırım ancak pazartesi tefastan öğrenebileceksiniz, görebildiğim kadarıyla kendi internet sitesinde paylaşılmıyor..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Osd nin icindeki tahviller ozel sektor
    Ozel sektor tahvillerinin getirisi bu 200 puandan oncede vardi faiz artisi osd ye fazla etkisi olmaz.bu 200 puan artis
    İcinde tersrepo .bpp.mevduat olan fonlara yansir.
    Osd konusunda 1.5 yildir takip ediyorum.ara ara portfoyde tuttumda.
    Yine tekrarliyorum.doviz duserse osd guldurur.yuksrlirse uzer.Denenmistir.
    Bak p.tesi 3 gunluk %,0.20 belkide daha fazla getirecek.takip et.p.tesi bakalim.bugun doviz baya dustu
     Alıntı Originally Posted by gogoman Yazıyı Oku
    Hocam tek anlamlı cevap sizden geliyor fakat dolar %10 kısıma etki ediyor, diğer payların etkisi neye ve nasıl oluyor siz de bilgi var mı yani faiz artışı neden doşar artışı kadar etkilemiyor

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Endeksin +1.23 yaptığı günde nnf nin -0.51 ile negatif ayrıştığı günlerde oldu bugün 2 tavan kurtardı viop tarafını güçlendirmeliler bu arada mac fon yatırımcısına gerçekten yazık oluyor umarım vardır haydar acunun bir bildiği.
    maxi sattim yeni yil baslarken. haydar acun kibirli birisi oldu ve iyi gelir programina gelirken ben artik begenmedim sivesin.
    Canlar gider heyyyy

6. Halk bank ppf net 17,88 yapmış hafta sonu
    Ziraatin ppf'si de net 17,39 olmuş.

ppz'den de net 18 bekleriz artık.

7. Nnf 0,23
    Oph -0,5
    Gmr -1,03

8. Ktm %-0,478
    mps %-1,325
    opb %-0,464
    sua %-0,195
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep