Sayfa 342/1003 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    siz hala negatif haberlerimi paylasiyorsunuz?
    bir kac ay gecmis foruma geldim sizin haberle karsilastim
    Size özel olumlu haber şu
    TCD yarın iyi artı yazacak.

2. Ben tabloyu kaydedemedim, tabloya göre tkf ne civarda görünüyor ? Bakabilir mi kaydeden biri ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Size özel olumlu haber şu
    TCD yarın iyi artı yazacak.
    TCD iyi piyasada endeks ustu.Kotu piyasada ise biraz daha direncli oldugunu dusunuyorum.Yarin en azindan %3.5 bekliyorum.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Ben tabloyu kaydedemedim, tabloya göre tkf ne civarda görünüyor ? Bakabilir mi kaydeden biri ?
    +2,20.......

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    +2,20.......
    teşekkür ederim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. vadeli piyasalarının işleyişini anlamadan işlem yapmaya kalkanın sonu pek hayırlı olmaz... arkadaş bugün diyelim yılanoğlu spotta 7,63 lira , 2022 mart vadeli de diyelim 9,30 .... yarın yılanoğlu 8 lira olsa , 9.30 da aradaki fark kadar zıplar... mart vadelide yeterli alıcı yoktur diyelim sende de para gani tabana kadar shortlarsın aradaki dengeyi bozabilirsin tabbi feci şekilde zarar edersin o ayrı da yani normalde teorik olarak spot , yakın vade ne kadar artarsa aynı şekilde ileri vadeler de artar ya da düşer... basitçe en kabaca olacak şekilde anlattım... aslında böyle anlatılmaması lazım ama diğer türlü anlatınca da işin içine başka terimler girecek ... iz süren stop gibi düşün 100 birim arttı senin stopun da 100 birim arttı.... yakın vade 3 kuruş değer kazandı , ileri tarihli vade de 3 kuruş değer kazandı mantığı ile düşün...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

7. Arkadaşlar ibb yi görebilen varmı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Haklısınız.
    Şimdi gelişmekte olan ülke piyasalarına nasıl yatırım yapacak yerli yatırımcı.
    Ben bir yolunu bulamadım maalesef.
    Sayın myfinans akportföy bir açıklama yaparak gelişen ülkeler için bir fon kurma aşamasındaymış bilginiz olsun...kuşlu siteden öğrendim

Sayfa 342/1003 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •