Sayfa 156/1003 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım bir forumdaşımız nnf'nin felsefesinden bahsetmiş, düşüşlerde daha az düşüş, yükselişlerde de daha az yükseliş şeklinde hareket ettiğini söylemişti. bizler ne kadar da kabul etmesek arkadaş haklı gibi. değişik bir felsefe uygulandığı için 300 milyon paya dayanan fondan çıkışlar devam ediyor. 240'lara kadar geldik. bu felsefeye devam ederlerse yakında ilk hedef 200 milyon paya düşmek olabilir.
    Aslında tam öyle degil bence, Nnf nin yatırım yaptığı kağıtlar Mart-Ekim aylarında büyük ralli yaptı şu an da bu kağıtlar dinlenmeye geçti. Trend Bist30 hisselerine kaydı. Bu trendi Mac, Tkf ve Tcd fon yönetimleri çok güzel şekilde tespit etti. O yüzden hisse yogunlsr arasında da sepet yapmak en güzeli.

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Nnf +2.15, tefasın bu fona bir garazi var sanırım her gün hatalı veri giriyorlar. Bir de bu Tefas artık çok can sıkıcı olmaya başladı bununla ilgili bugün Cimere şikayet maili yazacağım. Hepimiz yazarsak belki sistemleri düzeltirler.
    bu günlerde sadece nnf değil, normalde her zaman saat 7'de açıklanan fonların çoğunun fiyatları farklı saatlerde görülüyor. böyle giderse öğleden sonra da açıklamaya başlarlar her halde.

3. Düşüşte az, çıkışta az diye bir şey olduğunu sanmıyorum Sn. Hayran. Durum bence birebir Sn. Melihşah'ın dediği gibi. Yeni döneme ayak uyduramadı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Tkf: +%3.87

5. IPB %2,30 hisseyi azaltmalarına rağmen iyi bir oran

6.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    IPB %2,30 hisseyi azaltmalarına rağmen iyi bir oran
    viopta trade yapmış olabilirler ( kaldıraç etkisi )
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

7.  Alıntı Originally Posted by ozmania Yazıyı Oku
    NNF +2,15 olarak düzeltti. Yine endeksin altında kalmış.
    Fondan az da olsa çıkışlar olmuş, 300 milyonun altına inmiş.
    Fakat ben yine de Yaşar Bey'in bilgisine güveniyorum. Youtube programında belirttikleri üzere sektöre katkıları oldu. Hiç yoksa bile rekabete katkı sağlamaları olumlu.

Yalnız koca ülkede hakkıyla hisse fon yönetimi yapabilen 3-5 kişi var maalesef. Son yıldır en parlak dönemdi fakat OPH, NNF, KPC dışında adamakıllı yeni fon çıkmadı. Rekabetin olmadığı yerde de hantallık oluyor, tıpkı büyük banka fonlarında olduğu gibi.
    rekabet de bir yere kadar. bizim borsamız çok derin bir borsa değil , sığ . yani yüksek montanlı işlemler için sığ. onun içün bir fon ya da bir emeklilik fonu istedi mi şakkk diye tek günde istediği hisseden çıkamayabiliyor ( sıvışamıyabiliyor ) çünkü yeterli alıcı namümkün çoğun zaman... çok likit bir piyasa değiliz ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8. Dün 40 k zarardaydım bugün 35 k kardayım.
    hysf ler adamın yüreğine indirir

Sayfa 156/1003 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •