Sayfa 235/1003 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Tkf borsa ucarken getirmiyor.duserkende kepceyle goturur.elimizde patladi yani
    Hocam sizi bekliyorduk. Hemen satın kurtulun hocam. Tehdit altında zorla aldıysanız sağ gözünüzü kırpın organize suçlara haber verelim.

2.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Allah akıl fikir versin.. Ne denir ki başka bilemedim..
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Saf_sata Yazıyı Oku
    Bu duruma gerçekten çok üzüldüm. Hakaret eden seviyesizlere söyleyecek söz çok ama "Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil" misali karınca ve Hz. İbrahim hikayesinde nemrutun ateşine bir damla su taşıyan karınca misali tarafımı belli etmek için sn. fon yöneticisine hitaben bir mail atıyorum ve desteğimi bildiriyorum. Bu kişiler bizim için çok değerli ve gerekirse pamuklara sarıp bu çirkinliklerden korumalıyız. En azından şahsi görüşüm budur.

Saygılarımla,
    Eminim forumda pek çok kişi sizin gibi düşünüyor. Özellikle küçük çaplı portföyü olan serbest fonlara giremeyenler için bu fon çok güzel alternatif. Umarım pay ihraç etmeye devam ederler. Varsın zaman zaman endekse yenilsinler aktif yönetildiği sürece dert olmamalı bu. Başka zaman muhakkak toplar bence.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4. Zamanında kumar oynuyorlardı şimdi borsaya girdiler zihniyet aynı bizim insanımız kötü ama kısa zamanda yüksek kar almak istiyor .Borsaya dün girmiş adam bir sosyal medya sitesinden aldığı öneri ile hissede bir gün de %10 kar yaptım diyor inanın biraz bile borsa bilgisi yok ben öğrenmeye çalışıyorum daha onların getirisini yapamadım.Kim haklı sorusu akla geldi biraz da Dolaylı olarak bu insanlar biraz zarar görsün yerden yere vuruyor bira kar yapılsın göğe çıkarıyor aynı fonu .Bipolar diyelim

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son dagilim raporlarina gore tahmini gun sonu;

MAC 1,00%
    TCD -0,17%
    TKF -0,83%
    TTE 1,17%
    YDI 0,35%
    RBH -0,44%

Son olarak forumda konusmalara ilave olarak herkesi memnun etmek imkansiz , reklam gibi olmasinida istemiyorum ama bence tacirler bu piyasanin kurdu. Yatirim tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Toplam portföyünüzü bölmeniz, bunun içinde alacağınız hisse senedi yatırım fonlarınızı da çeşitlendirmeniz, yatırım perspektifinizi biraz daha uzun süreli tutmanız, alımlarınızı endeksin gevşemelerinde yapmanız daha yararlı olabilir psikolojik olarak da yönetebilmeniz açısından kanımca.
    Endeks düşerken de düşecek elbette. Ancak endekse relatif getirilere odaklanmanızı nacizane öneririm.
    Bol kazançlar.

Not : Bahsettiğiniz fonun 5 yıllık getirisi %500,06
    5 yıllık bist100 getirisi %86,63.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Şu yeni meşhur hsyf'nin yan etkileri bunlar. Fona bir sey demiyorum rekabet iyidir ama berberinde oldukça sorunlu bir kesimi fon pazarına sürüklendiğini düşünüyorum.

Kızıldeniz'den Akdeniz'e gelen balon balıkları misali.

İlk silkemede rahatlar umarım.
    Kesinlikle katılıyorum.

Malum fona soğukluğumun başlıca sebebi de bu, uçan kaçan hüstad peşindeki tayfayı fon piyasasına soktular.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Twitterda boyle tipleri gorunce direkt kibrisa git diye yaziyorum.
    Genel olarak kisilerin bu tarz hareketleri fonun dengesini bozdugu aşikar.Gir cik gir cik yapa yapa o para hisseye giriyor, cikiyor.
    Bu fon icin buyuk problem.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 235/1003 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •