Sayfa 595/1003 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Çok da derin olmayan Bist'te milyar TL lerde olan fonlar bir süre sonra endeks fonuna benzer maalesef. TKF ve TCD için de endişem bu yöndedir. Gözüme kestirdiğim şuan için tkf ye göre ufak portföyü olan hsyf ler arttıracağım artık.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. MPS'nin düne göre pay adedi artışı %11,38.

Ben de portföy büyümesine rağmen Tkf ve Tcd ' nin 2021 de de aynı başarıyı göstereceğini düşünenlerdenim...Yıl ortalaması hacmine bakın..şu anda ki hacım, ortalamaya göre 250 milyon civarı artmış yanılmıyorsam....Cok abartılacak bir hacim artışı olduğunu düşünmüyorum.. Hatta hacimsel büyümenin ayrı bir güç katacağını düşünüyorum...Endeks fonu gibi olacak kaygısı yersiz geliyor kişisel görüşüm...Yönetim ekibi mutlaka farkındadır gidişatı yönetip yonetemeyeceklerini ! Zorlanma hissetseler 2.bir hisse fon kuruluşuna yönelim yaparlardı..Belki yakın zaman da yaparlar da. .Ama şu an problem yok.. Hatta bugün için ikisinden de güzel bir artı beklentim var ..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. tcmb resmi kur -0,54%
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    MPS'nin düne göre pay adedi artışı %11,38.
    Endeks yükselişe devam ederse, kısa sürede Mps'nin tekrar portföy büyüklüğünün 150m üzerine çıkacabileceğini düşünüyorum. Böyle olursa bakalım bu kez performansı geçen yılın 2. yarısı gibi düşecekmi, düşmeyecekmi açıkçası merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Endeks yükselişe devam ederse, kısa sürede Mps'nin tekrar portföy büyüklüğünün 150m üzerine çıkacabileceğini düşünüyorum. Böyle olursa bakalım bu kez performansı geçen yılın 2. yarısı gibi düşecekmi, düşmeyecekmi açıkçası merak ediyorum.
    Oyle görünüyor sn tradestop.
    Yani dağılımlara bakıyorum. Yöneticiler düzeltme bekliyor görünmesine rağmen enteresan bir para girişi devam ediyor. Üstelik alternatif maliyet artması bile durduramadı.

Bu büyük hareketlerde fon sepeti tarafına kayışın da etkisi az değil sanırım. Stopaj düzenlemesi epey bir çarpıklıga sebep oldu

7. Elz % - 0.26

8. tecrübeli abiler yatırım için amarkets tavsiyesi aldım nasıl sizce?

Sayfa 595/1003 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •