Sayfa 182/1003 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Katılan olursa benim adıma bu soruyu sorabilir mi?

GBC fonu portföyüne Emerging Market fonlarını eklemeyi düşünüyor musunuz?
    Bu soru soruldu. Bildiğimiz bir pazar değil dedi. Brezilya vs. tanımıyormuş.

Ama Azimutun dünya çapında bir şirket olmasından ötürü bilgi birikiminden yararlanmak için yakında gelişmiş ülke fonu kurulacakmış.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    mac -0.99% 3 gündür celha epey geriye cekiyor.
    Kasımdaki üstün performansını celha dan yapmıştı şimdi geri verir eğer diğer hisseleri tolere edemezse. Mac da anlamadığım celha da nasıl bir temelde pozitif bir durum buluyorlar acaba. Holding bile celha hissesi sattı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. tff eylülden ekime neredeyse tüm portföyünü değiştirmişti, şaşırmıştım . Bu ay birebir aynı yine portföyü geçen ay ile . Küsuratı vardı %2 kadar onu da etf yapmış. Neredeyse tümüyle nasd** , teknoloji ve türevlerine dönmüştü, öyle devam etmiş.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Tca % - 0.36
    Zpf % - 0.72
    Zpe % + 0.05

5. IBB, GUH, YAN ve YAK fonları oranları ne olur

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    ''Dolara bağlı fon getirileri geçicidir yarın fazlasıyla geri alınacaktır .'' bu görüşünüz devam ediyor mu acaba Sn myfinans ?
    Dolardaki gerilemeye bağlı olarak söylemiştim, "getiriler geçici yarın alacak geriye" diye.
    Nitekim öyle de oldu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Kasımdaki üstün performansını celha dan yapmıştı şimdi geri verir eğer diğer hisseleri tolere edemezse. Mac da anlamadığım celha da nasıl bir temelde pozitif bir durum buluyorlar acaba. Holding bile celha hissesi sattı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bunu ben de merak ediyorum doğrusu...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. 5.80 mi hocam hala beklenti
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolardaki gerilemeye bağlı olarak söylemiştim, "getiriler geçici yarın alacak geriye" diye.
    Nitekim öyle de oldu.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 182/1003 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •