Sayfa 987/1003 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    HSBC hmg fon varmış..MT şiddetle oneriyor.. yıllık %30 getiri hedefi varmış.. serbest fon.. minimum 110.000tl alınabiliyor.. bilgisi olan var mı arkadaşlar..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    KY olmak böyle birşey

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    18 Mart Perşembe günü, kesin olmayan getiri oranımız:

NNF -0,52%
    Bist100 -0,72%
    NNF sabah full satıp çıktım. shortu mhortu hikaye gelmeye başladı artık. endeks çıkarken en fazla endeks kadar çıkıyor inerken de nerdeyse öyle. Endeks fonu oldu resmen.

Alıntı Originally Posted by Dali45 Yazıyı Oku
    Geçen yazmıştım Tacirler ve Denizbank'ın arbitraj fonları gibi. Minimum 12.000 pay yazıyor ama nitelikli yatırımcı olmak lazım. Bugün bir tanıdığıma aldırdım. Şimdilik Günlük ortalama 0.0014 gihi hesapladım. Böyle giderse %30 u geçer. Hisse yoğun olduğu için stopajda yok

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kazanç üzerinden performans primi alacak mı portföy şirketi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. 1582 yi geçmeye hiç niyeti yok bu borsanın.yine aşağı salacak 1500 lere galiba

5.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    PPZ ye en sonunda rakip çıktı. PPZ son 1 haftadır artık sadece bir tık FIL'in üstünde getirmeye başlamıştı. Hatta FIL ile ayni seviyeye gelmişti.

Rakibi umarım bir ayar verir .Son iki gündür ciddi fark attı PPZ'ye.
    Benim takip ettiklerim bunlar...
    Attached Images Attached Images

6. Selamlar, HMG teoride iyi bir fikre benziyor ama pratikte ne kadar işler görmek gerek. Bilgi formuna göre tefas üzerinden %2,5 yönetim ücreti var, performans yok. Yönetim ücreti HSBC portföy tarafına %1.

Kurulduğu günden bugüne yıllıklandırırsak %38 getiri. 71 günde bist100 (dünkü kapanışa göre) %3,7 artmış, fon %7,6. (hesap hataları olabilir, hızlı yaptım)

7.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    NNF sabah full satıp çıktım. shortu mhortu hikaye gelmeye başladı artık. endeks çıkarken en fazla endeks kadar çıkıyor inerken de nerdeyse öyle. Endeks fonu oldu resmen.
    Kesinlikle katılıyorum hayırlı olsun daha tecrübeli şirketlere bakmak lazım temel analiz yetmiyor bende zararımın çıkmasını bekliyorum.

8. Herkes sizin gibi BY olamıyor tabii ...
     Alıntı Originally Posted by Argus Yazıyı Oku
    KY olmak böyle birşey
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 987/1003 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •