Sayfa 345/1003 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Aoy'un dağılımı ne kadar şık olur o şekilde olursa, aktif yönetmeseler dahi. Çok cazip görünüyor. Hızla büyüyen bir alan.
    Ben de öyle düşünüyorum. Diğeri ise zirvede başlayacak gibi görünüyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Evet abi tam olarak öyle , doğru.
    Endeks, döviz, altın, pay tüm vadelilerde ve fx ile kriptolarda işlem yapıyorum. Geçim kaynağım o , onunla yaşıyorum aslen.
    Ama hepsinden kazancımı ( olursa tabi ) sadece yatırım fonlarına aktarıyorum.
    Selamlar.
    bir ara viopda bi kaç grafik attım sonra şikago 56 topiğime attım fakat , vadeli kontratlarda işlem yaparken bi de buraya grafik gönder olacak iş değil... vazgeçtim... viop topiğinde çoğunluk çok yanlış kullanıyor grafikleri , trade ile ilgili de feci yanlış bilgilere sahipler... zaten onun için hep avlanıyorlar... halen anlatamadım gerçi bi kaç kişi anladı , bu iş zihinsel bi iş ve duygu kontrolü işin anahtarı... duyguyu kontrol edemedin mi hacimde hata yaparsın ... '' size kills '' bizim işimizde...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Gümüş de -%4 görünüyor.

https://finance.yahoo.com/
    Gümüş sanayide kullanıldığı için belki o sebeple canlanabilir ama altın iyice can sıkmaya başladı.
    2021'de 3000 dolar derken 2000'i bile bulamayacak galiba.

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    kaçırdığınız vadeli piyasanın nasıl işlediği... işi temelinden bilmeniz gerekir...
    işi bilmediğim kanısına nasıl vardınız? vadeli nin izmirde açıldığı ay üyeydim, yani ilklerinden. vadeli de çalışan robotum var.
    tahta zamanından beri hisse alıp satarım. forumda da herhalde benden eskisi kalmamıştır.

5. İyi geceler. Benim defansifler de eib, suc, sua ve gpb. Ktm fonda hisse senedi etkisinin biraz daha fazla olduğunu düşünüyorum bu dönem için.

6. Zsf 'den ben fazla birşey beklemiyorum, pasif endeks fonu. İlgili endeks 10 yıldır dolar bazında yerinde saymış. Bizdende endekste 1 hisse vardı sanırım Bimas olması lazım.

Bizim borsamız daha iskontolu

7. KPC bir kap atmış:
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/894330

Ne anlama geliyor acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    işi bilmediğim kanısına nasıl vardınız? vadeli nin izmirde açıldığı ay üyeydim, yani ilklerinden. vadeli de çalışan robotum var.
    tahta zamanından beri hisse alıp satarım. forumda da herhalde benden eskisi kalmamıştır.
    madem biliyorsunuz o zaman gayet güzel beklentisini anlatmış hell ? neyi soruyorsunuz madem biliyorsunuz , anlayamadığınız nedir ?
    bilseniz vadelinin nasıl çalıştığını 9.06 ya gelmezse ne olacak diye sormazdınız....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 345/1003 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •