Sayfa 430/1003 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. finansın altın borsa yatırım fonu 23 ündne sonra aldık şimdi satınca stopaj keserse ne olacak , aracı kurum mu geri yatıracak stopajı , kim ne yapacak yahu karman çorman ettiniz bi işi be üfff ... yok yazı gelmedi bankamıza falan yahu kanun çıktıysa , yazıyı önce gönder , sonra kanunun tarihini yürürlüğe soksana niye öyle yapmıyorsun erjüment ? zor mu yani anlamadım
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Umarım kendilerine düzeltmeşlerdir.geçen sene uph almıştım.2 ay tutmuştum sanırım.içlerinde an az kar ederek sattığım fonlardandı diğeri de st1 ve ydi idi.
    Tacirlerden eleman transfersferi olduğu bilgisi paylaşıldı. Oradaki sistemi ve başarıyı buraya uyarlayabilirler umarım , bir süre tutacağım bakalım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Tablolardaki mk hesaplamalarında fon stopajlarını buradaki tabloya göre hesaplıyorum artık: https://docs.google.com/spreadsheets..._Cf_R9vz0erXSU

https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post5038629
    Yuji üstadım selamlar. Sizin daha önce hazırlamış olduğunuz bir fon takip dosyası vardı, ve ona fonların günlük getirisini de eklemiştiniz. Sanırım bir de mevcut stopaja göre de bir güncelleme yaptınız. Rica etsem o Excel dosyasını bir kez daha paylaşabilir misiniz? İnanılmaz faydalı bir dosyaydı ama maalesef benim bilgisayarımdan silinmiş ve forumda da maalesef bulamadım.

Fonlarda 366 gun mu alınıyor hesap yaparken 365 mi ?

5. Garanti bankasından aldığım bilgiye göre, belirlenen tarih aralığında satın alınan stopajı sıfırlanmış fonların , ilerleyen zamanlarda da sıfır stopaj ile satılacağı bilgisi paylaşıldı.

6. Nnf +2.92, sanırım getiri rekoru bu rakam. Temel analiz meyvelerini vermeye başlıyor.

7. Şaka
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Nnf +2.92, sanırım getiri rekoru bu rakam. Temel analiz meyvelerini vermeye başlıyor.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu bankalar o stopajı sistemlerine
    Entegre ettilermi
    Bugün ppz den stopaj kesilmiş yukarda önceden alınanların 23.12 ye kadar olan stopajı mıdır.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 430/1003 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •