Sayfa 444/1003 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Elz % + 0.67
    Tca % - 1.00
    Zpf % - 0.89
    Zpe % + 1.39

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    mac 1,00%

çok kötü geçiyor bugün.
    normaldir bankalar hissesi fonu.
    Canlar gider heyyyy

3. fonlar uzun vadeli oldugun bile bile haydar beyde diye diye neden her gun kontrol ediyorsunuz?!
    mesela nnf dun 2.91 yapmistir biliyordum bugun eksi yazacak.
    o yuzden diyorlar uzun vade bakin.
    Canlar gider heyyyy

4.  Alıntı Originally Posted by komando Yazıyı Oku
    dostlar bir arkadaşım yıllardır parasını vadesiz mevduatta tutmuş faiz hassasiyeti için bende ona fon önermek istiyorum kira fonları dışında önerebileceğim fon var mı en az mevduat kadar getirisi olan risk içermeyen
    TL olarak mı tutmuş ? önce onu bi öğrenelim , ona göre bi şeyler yazarız
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Nedense o adam bana hiç güven vermedi
    yok o kadar da değil ne yaptınız adamı ya ... ooo memo burası nev york ameriga bekrağundu sağlam , böyle ucuz nümaralara tenezzül edip kurnazitesansasyonal tivit atacak birisine benzemiyor ... maceracı değilller sağlamcılar anladığım hisse fönlarında... o sebeple biraz endeks üstü getiriyorlar ... haydo dayı aktivist mesela , riske giriyor , portföydeki çello dido ağırlığından belli zaten ...
    memolar sağlamcı temkinli...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Endeks düştüğün de nasıl olacak o zaman

Dün % 2.91 yaptığında portföylerindeki hisselerden 4 ü tavan veya tavana yakın kapatmıştı zaten..normal yani.. istikrarli olmasını tercih ederim şahsen... Ocak ilk haftasında sonra sorgularım NNF yi..7 günlük kapanış rakamları yine dengesiz olursa yarısını elden çıkarırım.. ki ciddi miktarda tutuyorum şu an elimde..
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    fonlar uzun vadeli oldugun bile bile haydar beyde diye diye neden her gun kontrol ediyorsunuz?!
    mesela nnf dun 2.91 yapmistir biliyordum bugun eksi yazacak.
    o yuzden diyorlar uzun vade bakin.
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    yok o kadar da değil ne yaptınız adamı ya ... ooo memo burası nev york ameriga bekrağundu sağlam , böyle ucuz nümaralara tenezzül edip kurnazitesansasyonal tivit atacak birisine benzemiyor ... maceracı değilller sağlamcılar anladığım hisse fönlarında... o sebeple biraz endeks üstü getiriyorlar ... haydo dayı aktivist mesela , riske giriyor , portföydeki çello dido ağırlığından belli zaten ...
    memolar sağlamcı temkinli...
    Garip anlatım tarzınıza rağmen anladıklarıma göre sağlamcı bir fon yönetimi yapıyorlar. Keşke kuşlu sitede polemik yapmak yerine kendini daha iyi ifade edebilseydi. Bunları anlatsaydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ppz' nin içeriğinde riskli bir yatırım bulunuyor mu inceleyen varmi?
    yüzde 7 öst

Sayfa 444/1003 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •