Sayfa 467/1003 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    size de iyi yıllar ama dolar, altın ve vadeli mevduat yatırım aracı değildir... sadece enflasyona karşı parasını korumak isteyen ya da koruduğunu sanan Türk insanının korkudan parasını yatırdığı enstrümanlardır... yatırım başka bir şeydir bana göre... yazınızın giriş cümlesine o yüzden itirazım var...
    bence de dedikleriniz yatırım aracı değil. daha doğrusu eskide kalmış yatırım araçları.
    ama bizim vatandaş bunları bilir bunun nedeni birincisi finansal okur yazarlık azdır, ikincisi dediğiniz gibi riski sevmez.
    aslında gerçek anlamda yatırım girişimdir ve risk almaktır bence.
    selamlar, iyi yıllar...

2.  Alıntı Originally Posted by Eragon61 Yazıyı Oku
    26 ağustos 720k gmr,tte,mps,mac,tkf,nnf ile başladım bir ay sonra mac,nnf ve tkf ye düşürdüm. Dün itibari ile 1073k ile çıkmış bulunmaktayım.olası düşüşe kadar güvenli limanım işbank ppf u. Düşüşte mac,nnf,tkf,gmr,oph eşit dağılım dönüş yapmayı planlamaktayım. İyi yıllar
    Elinize sağlık çok güzel getiri saglamissiniz. Hamleleriniz de bence güzel

3.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    bence de dedikleriniz yatırım aracı değil. daha doğrusu eskide kalmış yatırım araçları.
    ama bizim vatandaş bunları bilir bunun nedeni birincisi finansal okur yazarlık azdır, ikincisi dediğiniz gibi riski sevmez.
    aslında gerçek anlamda yatırım girişimdir ve risk almaktır bence.
    selamlar, iyi yıllar...
    aynen öyle... zaten yanıtım size değil aslında ayhan53'ün yorumunaydı ama sizinkini kopyaladı sistem bilmiyorum belki de ben yanlış bisey yaptım... yine de teşekkürler ve iyi yıllar...

4. Bir yılı daha bitirirken tablo da netleşmeye başladı. Kötü tarafı henüz daha bu yılın başından gelen yükseliş trendi civarında takılıyoruz, iyi tarafı ise en azından 2018 yükseliş trendinden fazla uzak değiliz. Muhtemelen buralar görüp görebileceğimiz en dip noktalar olacak.

5. Genel olarak sıkıntılı olsa da, kendi adıma pek çok soru işaretimi giderdiğim, yatırım stratejimi sadeleştirip netleştirip, çok şey öğrendiğim, kazançlı güzel bir yıl oldu.

Bu kazanımların hepsi tecrübelerini paylaşan, en saçma sorularıma bile gocunmadan cevap yazan, tecrübesini paylaşan bu sayfanın üyeleri sayesinde oldu.

Bu yolculukta çok şey öğrendiğim forum ahalisine teşekkürlerimi sunar, sağlıklı, mutlu ve finansal açıdan hedeflerimize ulaştığımız bir yeni yıl temenni ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Herkese iyi yıllar, sağlık ve bol kazanç dilerim

7. Tkf de sabah gördüğüm fiyat ile akşam gördüğüm fiyat arasında küçük farklar görüyorum. Sebebi nedir bilen var mı?

8. Aslında 1 yıllık vadede baktığımızda belli başlı konuşulan hsyf lerin hepsi %70in üstünde getiri sağlamış (tabi bu yıl gelecek yıllara kıstas olamaz) istikrar çok önemli ondan çık ona gir zaman ve para kaybı insanıda strese sokuyor. Mutlu yıllar dilerim.

Sayfa 467/1003 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •