Special Days Image
Sayfa 953/1003 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Elz % - 0.37
    Pdd % + 0.053

Gerçekten DTH hesaplarının çözülmemesinden ülkemizde en azından sermaye sahiplerinin kararlarına duygularını karıştırmadan mantık çerçevesinde karar aldıklarını görmüş olduk. Yeni MB ve ekonomi yönetimine piyasalar bi 3-4 ay süre tanırlar diye düşünmüştüm. Tanınan süre 2-3 hafta önce doldu ve başta hedge fonlar olmak üzere kısa süreli gelen para güzel kar ederek çıkıyor.
    Dün gece varlık fonuna yapılan atama da her şeyin sözde olduğunun gerçekte hiçbir şeyin değişmeyeceğinin, sadece sözlü yönlendirme ile zaman kazanıldığının kanıtı gibi oldu maalesef.
    Şimdi dolar 10 olacak 15 olacak diyenleri sahneye alabiliriz
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Tefas uygulamasi iki gündür hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mi? Adam akıllı uygulama geliştiremediler.

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Tefas uygulamasi iki gündür hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mi? Adam akıllı uygulama geliştiremediler.
    ben 2 gündür giremiyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Ipb kötü gün dostu olmaya devam ediyor.
    0,32 getirisi var.
    mac bankların etkisiyle kötü performans sergilemiş.
    ama iyi zamanı gelecek diye umuyorum.

6. 5 yıla yakın taşıdığım mac'tan ayrılmam ve değiştirmem için son 1 hafta. Rakamsal relatif olarak benim sınır değerime gelmek üzere. Umarım artık toparlar. Hala başarılı olduğunu düşünüyorum ama bunca endeks altı performansı tolere edemem artık.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

9.50-10 bandina doviz oturdugunda duzeltmesi 8.20-40 olacak o gunlerde 6 -7 tl unutulacak telafuz bile edilmeyecek tipki gecen yillarda dolarin 3.50 de olmasi gibi.

Hisseler ucuz ama yabanci habire satiyot tipki arjantinde brezilyada venezuellada oldugu gibi.

Denizde batan kayiktakiler bi care kurtulmak icin cirpinir bunlarda o cirpinisi bile goremiyorum sondaj makinasinin topraga girmesi gibi dip ustune dip.

Macera ve hayalperestlik.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Sağlam bir para birimi, zengin bir toplumun olmazsa olmazıdır.”

Alıntı Originally Posted by sayong Yazıyı Oku
    9.50-10 bandina doviz oturdugunda duzeltmesi 8.20-40 olacak o gunlerde 6 -7 tl unutulacak telafuz bile edilmeyecek tipki gecen yillarda dolarin 3.50 de olmasi gibi.

Hisseler ucuz ama yabanci habire satiyot tipki arjantinde brezilyada venezuellada oldugu gibi.

Denizde batan kayiktakiler bi care kurtulmak icin cirpinir bunlarda o cirpinisi bile goremiyorum sondaj makinasinin topraga girmesi gibi dip ustune dip.

Macera ve hayalperestlik.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendi adıma ağırlıklı ihracat yapan (fiziki mal üreten) firmaların orta ve uzun vadede dövizden daha fazla getiri vereceğini düşünüyorum.
    Öte yandan ilginçtir borsa artarken ve zirvelerdeyken herkes hsyf alıyorken şimdi de buralar döviz fonları alanlar ile dolar taşar.

Sayfa 953/1003 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •