Special Days Image
Sayfa 88/1003 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aynen öyle
    Aylardır EID'ye sabrettim, PPF'den hallice gittik uzun süre
    Ama sonra bekleneni yaptı.
    O yüzden hsyf'da olsalar fonları çeşitlendirip hepsinin sırasının gelmesini beklemek lazım.Kaliteli olduğunu bildiğimiz fonların sırası elbette geliyor.Biraz sabır lazım.

Yoksa burada da gördük
    Bir ara TKF'ye sonra MAC'a sonra MPS'ye yakın zaman da NNF'ye kızıldı
    Ama ben EID'ye hiç kızmadım.
    tcd yi yerden yere vuran oldu zamanında

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    tcd yi yerden yere vuran oldu zamanında
    TCD strateji değiştirmiş o sırada sanırım
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Eic %4 hisse oranıyla -%0.47 nasıl yapabilmiş şaşırdım. Altın ve dolar kısmı da oldukça iyiydi. Bir yanlışlık olabilir sanırım. Nnf nin portföyünde sanırım Info hissesi var Info dün -8 yapmış o nedenle yine endekse yenilmiş olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Eic %4 hisse oranıyla -%0.47 nasıl yapabilmiş şaşırdım. Altın ve dolar kısmı da oldukça iyiydi. Bir yanlışlık olabilir sanırım. Nnf nin portföyünde sanırım Info hissesi var Info dün -8 yapmış o nedenle yine endekse yenilmiş olabilir.
    hocam geçenlerde sizmiydiniz, yoksa bir başka forumdaşımızmıydı bilemiyorum ama yatırım fonlarının bağımsız olmasına dikkat edip nnf info mevzularından bahsedip tamamen bağımsız hareket ettiklerini belirten Marmara ve tacirlere dikkat çekmişti. şu durumlar, bu düşünceyi haklı çıkarıyor. aslında fon dünyasında da bilmediğimiz dolaplar dönüyor. bu noktada kimseye diyet borcu olmayıp özgürce hareket edebilen fonları almamız lazım gibi geliyor bana.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    hocam geçenlerde sizmiydiniz, yoksa bir başka forumdaşımızmıydı bilemiyorum ama yatırım fonlarının bağımsız olmasına dikkat edip nnf info mevzularından bahsedip tamamen bağımsız hareket ettiklerini belirten Marmara ve tacirlere dikkat çekmişti. şu durumlar, bu düşünceyi haklı çıkarıyor. aslında fon dünyasında da bilmediğimiz dolaplar dönüyor. bu noktada kimseye diyet borcu olmayıp özgürce hareket edebilen fonları almamız lazım gibi geliyor bana.
    Başka bir arkadaş bahsetmişti bu konudan sonuna kadar haklı, paranın döndüğü her yer de olduğu gibi fon dünyasının da temiz kalmasi mümkün değil. Burada en güzel sistemi bağımsız bir şirket kurarak Haydar Acun bey yapmış. Onun da şansı yurtdışı deneyimi olması ve yabancilar tarafından bilinen bir portföy yoneticisi olması. İnşallah böyle bağımsız hareket edebilecek güvenilir daha fazla fon yönetimi olur.

6. GUH fonu alim emiri artik 13.30 kadar iletilebiliyor. Ilgilenenler KAP duyurusuna bakabilir.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

7. AFS dışında gelişen piyasalara yatırım yapan fon var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    TCD strateji değiştirmiş o sırada sanırım
    çok sanmam.
    belli zamanlarda performans düşüklüğü yaşayabilir fonlar, bence bunlar doğal.
    hep iyi performans gösteriyorsa mutlaka düzeltmesi olur benim gözümde.
    uzun vadede aşağı yukarı aynı getiriyor iyi yönetilen fonlar.
    Bence fon teklediği zaman alım yapmak belli bir karı gördükten sonra da satmak, karı cebe almak ve düşüş beklemek ya da ucuz bir fona girmek güzel bir strateji olabilir.
    tabi en dipten alamazsınız en yüksekten satamazsınız o başka.

Sayfa 88/1003 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •