Sayfa 285/1003 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Henüz bu üç fonun sua , sub, suc 'un günlük portföy değişimlerinde rutin dışında bir fark gözlemlemedim, izahname riskleri değişmesine rağmen. önümüzdeki günlerde daha net anlaşılır.
    Takas likit süresi yabancı varlıklardan dolayı evet , yabancı enstrüman girer girmez muadil fonlara +1 fazladan geliyor. suc'da yok sua'a yabancı hisse var bir miktar biliyorsunuz. dediğiniz gibi.
    Bence portföy içerikleri etkilenmeyecek, zaten içinde bunca yatırımcı varken, başka yöne kayacaklarını düşünmüyorum. ( gerçi bunu yapanlarda oldu, eib çok riskliden epey az riskliye, ıpb çok az riskliden çok riskliye kaydı )
    Mevzuat anlamında anlayamadığım bir takım gerekliliklerden dolayı yaptılar o değişikliği. Her risk grubu için farklı rasyolar tutturulması falan isteniyor, onlar için sanırım.
    Teşekkürler,
    Suc alırken fon başka birşeye dönüşür mü acaba diye çekiniyorum, yoksa birde fon satıp değiştirme işi çıkacak, umarım gerek kalmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Teşekkürler,
    Suc alırken fon başka birşeye dönüşür mü acaba diye çekiniyorum, yoksa birde fon satıp değiştirme işi çıkacak, umarım gerek kalmaz.
    Rica ederim, bende de suc var. eib'in bir tık üstü, opb/gma gibi orta hallilerin bir tık altı bir yere konumlandırarak girdim. Değişirse, ben de değiştiririm. Şimdilik aynı gidiyor, takip ediyorum. Bu profile en yakın ıbb ve fno görünüyor, onları yedekte tutuyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Arkadaşlar bir sorum olacak genelde fon alır satarım ancak, bugün bir miktar hisse senedi aldım şimdi kontrol ettiğimde hisse aldığım miktar ile aynı zamanda günlük fon alınmış gözüküyor bu nemalandırma mı oluyor acaba.
    Bilgi veririseniz sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by stars Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir sorum olacak genelde fon alır satarım ancak, bugün bir miktar hisse senedi aldım şimdi kontrol ettiğimde hisse aldığım miktar ile aynı zamanda günlük fon alınmış gözüküyor bu nemalandırma mı oluyor acaba.
    Bilgi veririseniz sevinirim.
    Takasa kadar nemalandırmış kurumunuz.

5. [QUOTE=myfinans;5008312]Takasa kadar nemalandırmış kurumunuz.[/QU
    Yani bir günlük birşey.
    Eyvallah üstad.

6. [QUOTE=stars;5008315]
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Takasa kadar nemalandırmış kurumunuz.[/QU
    Yani bir günlük birşey.
    Eyvallah üstad.
    1 değil 2 gün olmalı.
    Hisse alım T2

7. Twitter'da yatırım fonları ile ilgili bir hesapta ne gibi paylaşımlar görmek istersiniz

Alıntı Originally Posted by cakozgur Yazıyı Oku
    İnteraktif mecrada (twetter, youtube vb (iyi gelir dışında)) yatırım fonlarına yönelik güvendiğiniz takip edilmesinin faydalı olabileceğini düşündüğünüz hesaplar, siteler hangileri acaba ?
     Alıntı Originally Posted by adinm Yazıyı Oku
    Twitter da
    * yfonlar
    * fonvefon

başka da kayda değer Twitter da fonlar üzerine hesap yok ya da ben bilmiyorum. Öneriler olursa ben de sevinirim.

8. https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=47929

Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Bende konu başlığı ile ilgisiz de olsa tek takip ettigim konu başlığı yatırım fonları olduğu için affınıza sığınarak konu dışı soru sormak istiyorum. Arzum elektrikli ev aletleri nin halka arzına katılmayı düşünüyor musunuz?

Sayfa 285/1003 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •