Sayfa 266/1003 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Hellistheothers hocam dönem dönem bu tiplerden gelen oluyor geçen dönemlerdede iki arkadaş vardı forumdaki arkadaşların canına yetmişti.Hatta addmustafa arkadaş vardı bilgilerinden çok faydalanmıştık.Lütfen bunlara takılıp paylaşım yapmaktan vazgeçmeyin saygılar.
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Ne diyeceğimi bilemiyorum hakikaten, keşke kullanıcı bloklamak mümkün olsa. Tek başına canım topiği çukura soktu bir haftada imlası ile tarzı ile. Sıkıntı.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. "Engelle" seçeneği var hocam ise yarar mi tartışılır ama.
    Ne diyeceğimi bilemiyorum hakikaten, keşke kullanıcı bloklamak mümkün olsa. Tek başına canım topiği çukura soktu bir haftada imlası ile tarzı ile. Sıkıntı.

3.  Alıntı Originally Posted by oktay2 Yazıyı Oku
    Hellistheothers hocam dönem dönem bu tiplerden gelen oluyor geçen dönemlerdede iki arkadaş vardı forumdaki arkadaşların canına yetmişti.Hatta addmustafa arkadaş vardı bilgilerinden çok faydalanmıştık.Lütfen bunlara takılıp paylaşım yapmaktan vazgeçmeyin saygılar.

Sağol hocam ama gerçekten hevesin şevkin katili oluyor bu tür kullanıcılar. Daha perşembe günü atarlanmadığı, koçumlu aslanımlı falan konuşmadığı adam kalmadı forumda şu an söylediğini söylediler diye. Ne söylediği de önemli değil. Ama üslubu falan başımı ağrıtıyor benim. Neyse, gerçekten can sıkıcı. İyi geceler.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Engelleyin arkadaşım, ben öyle yapıyorum. Gereksiz adamların gereksiz yorumlarına vakit harcayıp sinirimi bozmuyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Kullanıcının profiline girerseniz orada "Ret Listesine Ekle" var

Sağol hocam ama gerçekten hevesin şevkin katili oluyor bu tür kullanıcılar. Daha perşembe günü atarlanmadığı, koçumlu aslanımlı falan konuşmadığı adam kalmadı forumda şu an söylediğini söylediler diye. Ne söylediği de önemli değil. Ama üslubu falan başımı ağrıtıyor benim. Neyse, gerçekten can sıkıcı. İyi geceler.
    Hocam sen şanslısın ki ekuriler edi ile büdü zamanını yaşamadın. Yaşasaydın bu tip paylaşımlar çerez gibi gelirdi sana. Biz çok eskiler antikorluyuz bu konuda 😁

7. Çok doğru ve güldüm
     Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Hocam sen şanslısın ki ekuriler edi ile büdü zamanını yaşamadın. Yaşasaydın bu tip paylaşımlar çerez gibi gelirdi sana. Biz çok eskiler antikorluyuz bu konuda

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bir fonun bu tür sığ patronaj hisselerinde böyle yüksek bir ağırlıkla poz alması ağır bir hata. Birkaç sebebi var malum; Bu büyüklükte ki pozlar grupları ve bilhassa patronları ağır rahatsız eder, her türlü pisliği yapıp hisseleri yıllarca baskılayabilirler. Ayrıca yeterince kurumsal olmayan bu tür sığ hisselerde böyle yüklü pozu alıp tabiri caiz ise kabak gibi adresi belli etmek zaten başlı başına profesyonellikle bağdaşmaz. Bu iki hisse (celha, ditaş) Mac fonunun portföyünde bu ağırlıkta olduğu için yatırım yapmıyorum bu fona. Durduğu sürece de yapmayacağım. Sahipleri çıkıp yatırımcılara ahkam kesip sonra bunları yaparlar. Zaten kendilerine şu Reysaş olayında da eksi not vermiştim. Vesselam fon işinde benim için herşey salt getiriden ibaret değil, bu tür detaylar da önemli. Kazanırsın kazanırsın sonra farkında olmadığın yaptığın hatalar günü gelir başına bela olur o zaman getirilerinde törpülenir.
    ditaş ve celha hacimsiz tahtalar haydar bey fonda türev işlem yapmadığı için bu iki hisseyi hedge amaçlı kullanıyor.Endeksin ve fonun negatif olduğu günlerde celha ve ditaşla fonun endeksten daha az düşmesini sağlıyor.Endeksin ve fonun pozitif olduğu günlerde ise iki hisse negatif ayrışıyor.Benim düşüncem bu yönde.Fon iyi yönetilsede bu iki hisse hiç bir zaman pörtföyüme girmeyeceği için bende fonu satmıştım.Hisse senedi fonlarında şuan için tkf bana göre hepsinden bir adım önde.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 266/1003 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •