Sayfa 597/1003 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam, bu fonların kodu varmıdır, hisse aldığımız ekranda..
    Bankadan TEFAS dan alınıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Captan Yazıyı Oku
    Bankadan TEFAS dan alınıyor...
    Çok teşekkürler, bankamla görüşeyim o zaman...

3. Mail geldi, müşteri temsilcisinden
     Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Bu bilgiyi nereden aldınız?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar, Yaklaşık 25 yıldır borsadayım ve artık çok yoruldum. Emekli olmaya karar verdim ama yaşım tutmuyor ben de işi bıraktım, faizsiz kira sertifikalarına yatırım yapmak istiyorum, borsabilgim zirvede olsa da bu fonlarla ilgili hiçbir bilgim yok, nasıl alınır nereden alınır nasıl satılır, bilgi verebilecek kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim, saygılar...
    Kira sertifikası fonlarının getirileri çok kötü, içeriğinde %75 oranında kira sertifikasi olan hisse
    oranı da %15-25 arası değişen ktm fonu tercih edilebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar, Yaklaşık 25 yıldır borsadayım ve artık çok yoruldum. Emekli olmaya karar verdim ama yaşım tutmuyor ben de işi bıraktım, faizsiz kira sertifikalarına yatırım yapmak istiyorum, borsabilgim zirvede olsa da bu fonlarla ilgili hiçbir bilgim yok, nasıl alınır nereden alınır nasıl satılır, bilgi verebilecek kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim, saygılar...
    Dövizin yükseleceğini öngörüyorsanız dövize endeksli en iyi getiri tpz dedir.

6.  Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Mail geldi, müşteri temsilcisinden

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bana da geldi şöyle bir şey. Şimdi mi almalı biraz beklemeli mi bilemedim.

Türkiye'nin ilk portföy yönetim şirketi Garanti BBVA Portföy, Temiz Enerji Karma Fon ile yatırımcılarına, temiz, yenilenebilir ve alternatif enerji teknolojilerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerin sermaye piyasası araçlarına yatırım yapma imkanı sunuyor.

Temiz Enerji Fonu ile dünyamıza iyi bakarken yeni fırsatlara da yatırım yapın!

Küresel ısınma ve çevre kirliliği gibi sorunlar sebebiyle son yıllarda fosil yakıtlardan yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru bir yönelim söz konusu. Özellikle global tarafta yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren şirketlerin desteklendiğini, gelişmiş ülkelerin bu alanda ilerleme kaydedebilmek adına ciddi adımlar attığını görüyoruz. Örneğin; ABD'de yeni başkan Joe Biden'ın "yeşil enerji devrimi" yapmayı planladığı yönünde açıklamalar mevcut. Avrupa'da 2020'nin ilk yarısında tarihte ilk kez fosil yakıtlara kıyasla yenilenebilir enerji kaynaklarından daha fazla elektrik üretimi gerçekleşti. İngiltere'de ise 2030'a kadar benzin ve dizelle çalışan araçların satışının yasaklanması gündemde. Bunlar ve bunlara benzer birçok örnek göz önünde bulundurulduğunda "temiz enerji" temasının ve bu alandaki gelişmelerin önümüzdeki yıllarda gündemdeki konuların başında geleceği söylenebilir.

Bu doğrultuda; 18 Ocak 2021 tarihinde satışa sunulacak Garanti Portföy Temiz Enerji Karma Fon ile söz konusu enerji türlerinde faaliyeti bulunan şirketlere yatırım yaparak hem alternatif yatırım fırsatlarından faydalanın hem de Dünyamıza iyi bakın. Yatırım portföyünüze Temiz Enerji Karma Fon'u da dahil etmek istiyorsanız hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Fon hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
    http://bulten.garantibbva.com.tr/new...0Karma_Fon.pdf

7.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Dövizin yükseleceğini öngörüyorsanız dövize endeksli en iyi getiri tpz dedir.
    Minimum alış tpz'de 5.000 adet. Bunu dikkate almak gerekir. Döviz kira olarak Zpf ve Kıs'te var. Dövizli kira sertifikası fonlardan risk olarak bir tık altta Rbk ve Gls'de var. Tabiki riskli kategoride fonlar, Dolar/tl kuruna endeksliler.

Valörsüz tl kısa vade kira sertifikalarından ktv ve mpf tefastan alınabiliyor, zpk sadece ziraatten alınabiliyor. Bunlar Kısa vade borçlanma araçları fonlarının(kvba) faizsiz versiyonu sayılır. Riski en düşük fonlardan.

Ekf ve Mpk t+1 olanlardan ve bir miktar daha uzun kira sertifikası taşıyan, haliyle 1 tık daha riskli Tl kira sertifikası fonlarından istikrar/getiri olarak öne çıkanlardan.

Tl kira sertifikası fonları, şuan mevduat altında getiriyor, yakında mevduat kadar getirmeye başlarlar.

Orta riskli ve minimim 6 aylık yatırım için, mevduat üstü getiri isteniyorsa şuan bir de Ktm(değişken katılım fonu) bulunuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Bana da geldi şöyle bir şey. Şimdi mi almalı biraz beklemeli mi bilemedim.

Türkiye'nin ilk portföy yönetim şirketi Garanti BBVA Portföy, Temiz Enerji Karma Fon ile yatırımcılarına, temiz, yenilenebilir ve alternatif enerji teknolojilerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerin sermaye piyasası araçlarına yatırım yapma imkanı sunuyor.

Temiz Enerji Fonu ile dünyamıza iyi bakarken yeni fırsatlara da yatırım yapın!

Küresel ısınma ve çevre kirliliği gibi sorunlar sebebiyle son yıllarda fosil yakıtlardan yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru bir yönelim söz konusu. Özellikle global tarafta yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren şirketlerin desteklendiğini, gelişmiş ülkelerin bu alanda ilerleme kaydedebilmek adına ciddi adımlar attığını görüyoruz. Örneğin; ABD'de yeni başkan Joe Biden'ın "yeşil enerji devrimi" yapmayı planladığı yönünde açıklamalar mevcut. Avrupa'da 2020'nin ilk yarısında tarihte ilk kez fosil yakıtlara kıyasla yenilenebilir enerji kaynaklarından daha fazla elektrik üretimi gerçekleşti. İngiltere'de ise 2030'a kadar benzin ve dizelle çalışan araçların satışının yasaklanması gündemde. Bunlar ve bunlara benzer birçok örnek göz önünde bulundurulduğunda "temiz enerji" temasının ve bu alandaki gelişmelerin önümüzdeki yıllarda gündemdeki konuların başında geleceği söylenebilir.

Bu doğrultuda; 18 Ocak 2021 tarihinde satışa sunulacak Garanti Portföy Temiz Enerji Karma Fon ile söz konusu enerji türlerinde faaliyeti bulunan şirketlere yatırım yaparak hem alternatif yatırım fırsatlarından faydalanın hem de Dünyamıza iyi bakın. Yatırım portföyünüze Temiz Enerji Karma Fon'u da dahil etmek istiyorsanız hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Fon hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
    http://bulten.garantibbva.com.tr/new...0Karma_Fon.pdf
    Selamlar, ölçüt olarak %50 CEXX vermişler, o da marttan beri 5 katına çıkmış, şiştiği düşünülen NDXT'ye kıyasla da (CEXX/NDXT) 2,5 katında. Daha erken çıkarsalar şaşardım.

Daha da yukarı çıkmaz anlamı çıkmasın, olumlu/olumsuz anlamda yazmıyorum.

CEXX NDXT.jpg

Sayfa 597/1003 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •