Sayfa 433/1003 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. arkadaşlar yarın kısa vadeli günlük borclanma faiz fonunu yarın bozdurdugumda carşambamı yoksa perşembe günümü alabilirim teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    arkadaşlar yarın kısa vadeli günlük borclanma faiz fonunu yarın bozdurdugumda carşambamı yoksa perşembe günümü alabilirim teşekkürler
    Kendi bankanızın ise hemen hesaba geçer, değilse 14:30-15:00 arasında.

3.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Bu kadar düşüşten sonra ileride stopaj da ödememek için fonu yerine kendisini mi alsak acaba.
    Burda daha önce konuşuldu. Bana da mantıklı geldi eurobond fonu almıyorum artık. Direkt dövizin kendisini geçemiyor. Döviz bazlı değişken alıyorum, dövizden daha fazla kazandırması umuduyla.

4. Konu başlığı ile uyumsuz ama sterlin diğer yabancı para birimlerine göre kendi bölgesel riskleri den dolayı daha çok düştü. Bu anlamda sterlin yatırımı yapan fon yok galiba. Bunun direkt kendisini almak mantıklı olabilir.

5. Merhabalar
    Ocak 1 itibari ile bir portfoy yapmak istiyorum..Hisse (35%), Değişken (25%fund.jpg), Karma ve Fon Sepeti ( 10% ar) ve EB,Altın (5% er) olmak üzere ve genelde de en iyi perform eden 50 fondan oluşan bir sepet, her bir fon da kendi klasmanında eşit TL lerden olacak..ne dersiniz

https://www.hisse.net/topluluk/attac...8&d=1609181106

6.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Burda daha önce konuşuldu. Bana da mantıklı geldi eurobond fonu almıyorum artık. Direkt dövizin kendisini geçemiyor. Döviz bazlı değişken alıyorum, dövizden daha fazla kazandırması umuduyla.
    Döviz bazlı değişken fon pek yok galiba. Kub var ayrıca mutlak getiri hedefli olanlar var. Başka var mı döviz bazlı değişken fon.

7.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Kendi bankanızın ise hemen hesaba geçer, değilse 14:30-15:00 arasında.
    aracı kurumundan ppf yarın bozdurup bankaya havele için sormuştum

Duhul
    Jun 2017
    İkamet
    источник света
    Gönderi
    79
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Yapı Kredi yüzde olarak gösteriyor.
    Grafik halinde de gösteriyor mu acaba genel portföyü? Ay ay kazançları vs.

Fon Canavarı uygulamasında fonu satın aldığım tarihi bile giremiyorum. Acaba portföyünüzü nereden takip ediyorsunuz? (Genel olarak herkese soruyorum)

investing veya yahoo finance'ta hiçbir yerde fonlar yok maalesef, portföy takibi yapabileceğim.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 433/1003 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •