Sayfa 612/1003 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    4 yıl önce İzmir'den Ankara'ya döndüğümde annemin emekli hesabına denizbankta internet şubesi açtım. 70 küsür yaşında annem arada bir emekli maaşının yarım yattığını söylüyor, şikayet ediyordu.
    Öyle bir şeyin olamayacağını söyleyip, kurcalayıp geçmişe dönük detaylara baktığımda, internet bilgi servisi vs. paketi gibi saçma bir şeye üye yapmışlar bırak internet kullanmayı, kumanda kullanmayan annemi , 6 ayda bir 800 küsür lira kesmişler.
    Şikayet ettim bütün kanallarına, çözmediler, umurlarında dahi olmadı.
    Twitterdan ana hesap dexia rusya hesabına ulaştım anlattım, ertesi gün genel müdürlükten arayıp çözdüler.
    Hocam bilgi açısından belki birilerine lazım olabilir. Şikayet aşamasını sırası ile nasıl yaptığınızı anlatırsanız öğrenmiş oluruz. Bir ara ben de bankaya şikayet maili atmıştım. Geri bile dönmemişlerdi. Sosyal medya gerçekten etkili olabiliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Finans senin gibi bir insan böyle hatalar yapmamalı. Yap bir excel tablosu. Her gün günlük değerleri gir. Ve formul ile günlük getirilerini hesapla. Ay bazında da getirisini kolayca hesaplayabilirsin. Kimseye güvenme.
    Diğer fonların hepsini excell'de takip ediyorum da, yani bu da PPF boşver dedim.O yüzden PPF tarafı takip dışı kaldı.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Diğer fonların hepsini excell'de takip ediyorum da, yani bu da PPF boşver dedim.O yüzden PPF tarafı takip dışı kaldı.
    üstadım bende takip edilmişi var. sen fonun adını söyle, haftalık söyliyeyim.
    2 hafta sonrada aylığını söylerim

4.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Finans senin gibi bir insan böyle hatalar yapmamalı. Yap bir excel tablosu. Her gün günlük değerleri gir. Ve formul ile günlük getirilerini hesapla. Ay bazında da getirisini kolayca hesaplayabilirsin. Kimseye güvenme.
    finans hocam kendine bile guvenmiyor
    Canlar gider heyyyy

5.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    yok yok bana güvenir o.

6.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    üstadım bende takip edilmişi var. sen fonun adını söyle, haftalık söyliyeyim.
    2 hafta sonrada aylığını söylerim
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    yok yok bana güvenir o.
    Sizlere güveniyorum da yapılan hataları görünce şirketlere güvenim sarsılıyor.
    Baksanıza NNF'den stopaj kesmişler, daha ne olsun, farketmeseniz gitti gider.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sizlere güveniyorum da yapılan hataları görünce şirketlere güvenim sarsılıyor.
    Baksanıza NNF'den stopaj kesmişler, daha ne olsun, farketmeseniz gitti gider.
    üstadımın öfkesi düzene anladım şimdi.

8. Katılım fonları düşüşe karşı kendilerini hedge edebiliyor mu? VIOP işlem yapamıyorlar herhalde.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 612/1003 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •