Sayfa 429/1003 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. 23ünden önce alınan fonları şimdi satarsak, %10 mu uygulanmalı yoksa %0 mı? Benim sürekli alım yaptıgım fonlar var, eger %0 o tarihten sonra gecerliyse bankalar, satış yaptıgımız kısmın hangi tarihten önce oldugunu nasıl hesap edecek? Bilgisi olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ben de birkaç gün önce almaya başladım uph'yi. Umarım 1 ve 3 aylıktaki başarısı devam eder. Tkf konusundaki uyarınız yerinde olmuş, yeni alımlarımda onun yerine diğerlerinin ağırlıklarını artıracağım.
    Umarım kendilerine düzeltmeşlerdir.geçen sene uph almıştım.2 ay tutmuştum sanırım.içlerinde an az kar ederek sattığım fonlardandı diğeri de st1 ve ydi idi.

3. Yapıkredi şaka gibi kesinti yapmış aradım söyledim bizim bankamıza ait bir fon değil o yüzden kesinti yapılır diyo diyorum ki resmi gazete yazıyor hakkınız yok ppz kesmiştir biz kesmedik böyle bir dünya var mı ya

4.  Alıntı Originally Posted by HaT35 Yazıyı Oku
    23ünden önce alınan fonları şimdi satarsak, %10 mu uygulanmalı yoksa %0 mı? Benim sürekli alım yaptıgım fonlar var, eger %0 o tarihten sonra gecerliyse bankalar, satış yaptıgımız kısmın hangi tarihten önce oldugunu nasıl hesap edecek? Bilgisi olan var mı?
    https://www.google.com/search?q=FIFO

5.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Yapıkredi şaka gibi kesinti yapmış aradım söyledim bizim bankamıza ait bir fon değil o yüzden kesinti yapılır diyo diyorum ki resmi gazete yazıyor hakkınız yok ppz kesmiştir biz kesmedik böyle bir dünya var mı ya
    Telefona bakan MT'ler genelde daha tecrübesiz oluyorlar. Bize Yazın

Alıntı Originally Posted by waryemez Yazıyı Oku
    stopajsız fonlarda EXCEL hesabı yaparken kullandığımız çarpan değişti mi?
    "(güncel-önceki)/önceki/gün_sayısı*345,78947368421" formülündeki değere göre PPZ 16,196% çıkıyor bende Cuma'dan Pazartesiye...
    Stopaj 0 artik o yuzden farkli çıkıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Yapıkredi şaka gibi kesinti yapmış aradım söyledim bizim bankamıza ait bir fon değil o yüzden kesinti yapılır diyo diyorum ki resmi gazete yazıyor hakkınız yok ppz kesmiştir biz kesmedik böyle bir dünya var mı ya
    Ben 25 inde aldığım ykb para fonunu bugün sattım stopaj kesti,MT ye mail attım bakalım cevap verecekmi.

8.  Alıntı Originally Posted by Drupalist Yazıyı Oku
    Telefona bakan MT'ler genelde daha tecrübesiz oluyorlar. Bize Yazın
    Yazdım hocam teşekkürler hayır diyorum böyle böyle kesin konuşuyor bilmiyorum deyip şikayet oluşturması lazım hala olmaz diyo

Sayfa 429/1003 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •