Sayfa 954/1003 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    5 yıla yakın taşıdığım mac'tan ayrılmam ve değiştirmem için son 1 hafta. Rakamsal relatif olarak benim sınır değerime gelmek üzere. Umarım artık toparlar. Hala başarılı olduğunu düşünüyorum ama bunca endeks altı performansı tolere edemem artık.
    Bende aynı düşünce içerisindeyim hocam yani düzelir düzelir diyorum ama uzun zamandır endeks altı kalıyor o kadar bekledim belki düzelir diyorum ama hiç hareket en ufak bir ışık yok gibi şuan maalesef.

2. Ne iyi yay ve aft den 2 ay once vedalastim bugun kontrol ettim tefasi sanki kac bin tl kar etmem kadar sevindim!
    Canlar gider heyyyy

Her şeyi bilen biri olmak ne güzel...hep kar hiç zarar yok...

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Tefas uygulamasi iki gündür hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mi? Adam akıllı uygulama geliştiremediler.
    Melih eğer tarayıcı sorunu ise. CCleaner ile bir temizlik yap düzelir. Ya da farklı bir tarayıcı kullan. Dün ben öyle düzelttim.

5.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Her şeyi bilen biri olmak ne güzel...hep kar hiç zarar yok...
    Üstad ben bilemeyen ve zarar yazanlardanım. AOY'de tarihin zararını yazdım. Her ne kadar portföyde küçük bir azınlık olsa da oran can yakıyor. Israrla kolda kesmiyorum %50 zarara kadar durmak yok yola devam diyorum.
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    5 yıla yakın taşıdığım mac'tan ayrılmam ve değiştirmem için son 1 hafta. Rakamsal relatif olarak benim sınır değerime gelmek üzere. Umarım artık toparlar. Hala başarılı olduğunu düşünüyorum ama bunca endeks altı performansı tolere edemem artık.
    Selamlar sayin Hellistheothers. Nasilsiniz? GBC icin relatif getiri nasil gorunuyor acaba? Bir de MAC yerine koymayi dusundugunuz bir fon var mi acaba? En son hatirladigim kadariyla OPH, NNF, MAC ve TKF tasiyordunuz. Burada bir degisiklige gittiniz mi acaba?

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben 2 gündür giremiyorum
    Birkaç kez tekrar tekrar deneyince bazen giriyor.

8. Uygulamaya dünden beri giremiyorum.bugunde hata veriyor
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Tefas uygulamasi iki gündür hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mi? Adam akıllı uygulama geliştiremediler.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 954/1003 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •