Sayfa 680/1003 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Selamlar

Twitterda veya youtubeda fon veya fonlar ile ilgili paylaşım yapan yapan hesapları kanalları veya kişileri bir sayfa açıp paylaşsak nasıl olurdu. Fon yöneticileri de olabilir bu kişiler. Güzel bir takip listesi oluştururduk diye düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Beklentileriniz gerçekleşirse çıkarımınız doğru olacaktır Bu durumda ne yapmak gerekir onu bulmanız gerekecek
    TDG almak yerine my finans üstadın düşündüğü gibi hem doviz kuru+kendi getirisi olan fonları bulmaya çalışacağız.

3. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu S&P Global Ratings, Türkiye'nin yabancı para cinsinden uzun vadeli kredi notunu yatırım yapılabilir seviyenin dört kademe altında B+ olarak teyit etti. Ayrıca kurum, not görünümünü değiştirmeyerek durağanda bıraktı.
    https://www.bloomberght.com/s-p-turk...irmedi-2273174

4. Dolar bazlı fonlardan bazılarının 6 aylık durumu

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    hatırladığım kadarı ile

IPV :yerli eurobond (vadesi 500 günden kısa olanlar)
    DBH yerli eurobond(vadesi en çok buydu bir ara--1500 gün civarı)
    TDG yabancı eurobond(içeriğini yukarı yazdım)
    TLE yabancı eurobond (çoğunlukla gelişmekte ülke eurobondları,40-50 ülke ,şirket vardı)

yerli euorbondlar CDS ve usd/try den etkilenirken
    yabancı eurobondlar mevcut tahvilleri içeren ülkelerin ekonomik durumlarına ve usd/try ye bakar...

aslında cds dediğimizde bizim ülkenin ekonomik durumunun göstergesidir..
    eurobond u olan arkadaşlar.
    Şu anda geçen sene yaptığınız şarjın getirisi ni yiyorsunuz. ocak ayında henüz + koymadınız.
    ben söyliyeyimde, siz yine bildiğinizi yapın.
    aralık ayında da hazır şarj dan yediler. hiç biri aylık + yapmadılar.

6.  Alıntı Originally Posted by chrzgs Yazıyı Oku
    Selamlar

Twitterda veya youtubeda fon veya fonlar ile ilgili paylaşım yapan yapan hesapları kanalları veya kişileri bir sayfa açıp paylaşsak nasıl olurdu. Fon yöneticileri de olabilir bu kişiler. Güzel bir takip listesi oluştururduk diye düşünüyorum.
    buradaki bir çok kişi twitterda da paylaşımda bulunuyor benim gördüğüm kadarı ile...youtube da zaten 3-5 fon ile ilgili içerik paylaşan kurumsal,yarı kurumsal abonelikler var....AMA bence yine de çok iyi fikir....ana sayfa da bir topic açılabilir....

7. Hazir twitter konusu acilmisken yarin boyle bir canli yayin olacak.

https://twitter.com/iyigelirnet/stat...554119680?s=21

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Onun birde küçük kardeşi var HPF
    Dün bist düştü bu +2,5 yapmış.
    Yatırımcısı da 2 kişi.
    Serbest fonlarda normalde günlük fiyat açıklama durumu da yoktu üstadım Bu yüzden yatırımcısı olarak takip etmek en mantıklı olanı

Sayfa 680/1003 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •