Sayfa 772/1003 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by breux Yazıyı Oku
    Dolar ve altinin bu dususuyle birlikte elimdeki GBCyi arttirmayi hedefliyorum. KUB da guzel bir secenek olsa da Garantiden alamama problemini asla cozemedi banka.
    Kub da hangi hisseler var biliyor musunuz?

Alıntı Originally Posted by breux Yazıyı Oku
    Dolar ve altinin bu dususuyle birlikte elimdeki GBCyi arttirmayi hedefliyorum. KUB da guzel bir secenek olsa da Garantiden alamama problemini asla cozemedi banka.
    Başvurmadığım kanal kalmadı ama çözüm üretmiyorlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Kub da hangi hisseler var biliyor musunuz?
    portföy dağılımı açıklamıyor o nedenle öğrenemiyoruz maalesef
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Başvurmadığım kanal kalmadı ama çözüm üretmiyorlar.
    Garanti Yatirim, portfoy, kendi subem dahil kimse cozemedi. Twitter ve sikayetvardan da cozum gelmedi. Bu kadar basit bir sorunu cozmeye calismamalari cok ilginc

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    portföy dağılımı açıklamıyor o nedenle öğrenemiyoruz maalesef
    KAP ta var.google KAP KUB yazın, çıkıyor

Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    KAP ta var.google KAP KUB yazın, çıkıyor
    Geçen kap ta görmemiştim. Varmış teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. tcmb resmi kur -0,24%
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by breux Yazıyı Oku
    Aynı şekilde benim de elimde GBC var çok eksiye indi azar azar arttırsam mı diyordum, onun yanında IPV, GTZ ve GZH de dolar düşüşünden sanırım zararları sürekli artıyor. KUB garantiden uzun süredir alınmıyor ben de çok denedim. Sepet yapalım dedik ama pek işe yaramadı şimdilik, bir taraf artı bir taraf eksi elde var sıfır oluyor.

Sayfa 772/1003 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •