Sayfa 16/40 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 315 madde; 121 - 128 arası.

Konu: YYAPI - Yeşil Yapı

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Yönetim kurulumuz 13.03.2023 tarihinde Şirketimizin %29,90 hissesi oranında iştiraki olan Yeşil Global Enerji A.Ş.'nin halka arzına ilişkin kayıtlı sermaye sistemine geçmesine şirket paylarının halka arz edilmesi amacıyla mevcut ana sözleşmesinin Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ve İlgili mevzuat hükümlerine uygun hale getirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmasına karar vermiş olup başvuru evrakları kurula teslim edilmiştir.

Saygılarımızla.
    Onayı bekliyoruz hadi SPK!

2. Bugün hisse tavan. BIST te büyük düşüş olunca kapanışa yakın bir ara çözüldü ama bu kötü havada tavan kapatması güzel oldu.

Bakalım 3.84 seviyeleri geçilip yeni hedeflere yelken açılabilecek mi.

3. Bugünde tavandı.

Yarını merakla bekliyoruz.

4. 10 Kasım 2023 Cuma günü %-5 düşüşle 3.47 den kapanış yaptı. YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin halka arzı çok yaklaştı. 20-24 Kasım 2023 haftasında halka arz olur diye tahmin ediyorum. Bu kağıt hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler dilerim.

5. YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin ortaklık yapısı hakkında bilgisi olan varsa ve cevap yazarsa sevinirim.

6. YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin halka arz haberi gelmesine çok az bir süre kaldı.

Bence, önümüzdeki en kısa sürede
    2023 yılı bitmeden
    Halka arz olacak diye beklediğim bir hisse.

Yeşil Global Enerjinin ortakları arasında
    %29.90 pay oranına sahip bir şirket var: YYAPI

Yeşil Global Enerjiye
    561 milyon dolar fiyat biçmişler. Bunun %30 u 168 milyon dolar ediyor.

Yani
    YYAPI nın payı 168 milyon dolara tekabül ediyor.

YYAPI şu anda 40 milyon dolarda işlem gören bir şirket. Kendisi 40 milyon dolarda işlem gören bir şirketin, iştiraki 168 milyon dolar ediyorsa, burda bir iş var demektir. Ya bu YEŞİL GLOBAL ENERJİ denilen şirketin hesaplaması yanlıştır ya da YYAPI nın şu anda 40 milyon dolarda işlem görmesi anlaşılır bir durum değildir!!! Nasrettin hocanın, kedi ve ciğer hesabı gibi bir durum var ortada 😀

YYAPI
    10 Kasım 2023 Cuma günü 3.47 ye kadar düştü. Önümüzdeki günlerde, belki de 3.00 lere kadar geriletecekler. Borsada 2+2=4 eder ama bunun zamanı daha önemlidir. Bu zamana ise bu kağıtların tahtacıları karar verir. Yani demem o kiii, onların istedikleri zamanda istedikleri fiyatı görür kağıtlar.

YYAPI yı takibime aldım.
    Inandığım şu:
    YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin halka arz haberinin gelmesiyle biraz yükseliş yapabilir.
    Aşağılara düşünce alıp, halka arz haberinin gelmesiyle olacak olan yükselişte satıp kâr edilebilir.

Tabiki
    Para sizin
    Karar sizindir.

Kendimce
    Nazarı dikkatinizi celbetmek istedim😀

Borsada
    Iki tür yatırımcı varmış:
    1 inci: İMKB ci grup
    2 nci : BIST ci grup

Ben
    1 inci gruptan olmam itibariyle
    Yazdıklarımı okurken zorlanırsanız
    Haber ediniz😀

Zira
    Biz artık
    40 lı yaşları geçtik.

Herkese
    Bol kazançlar diler
    Saygılar sunarım.

NOT: Almayı düşünenler,
    Aşağıdan alsınlar. Şu an salıyorlar gibi kağıdı.

S.A.
    İzmir
    12 Kasım 2023 Pazar

7. Yeni haber var mı?
    Teşekkür ederim.

Sayfa 16/40 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz