Sayfa 17/40 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 129 - 136 arası.

Konu: YYAPI - Yeşil Yapı

1.  Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Bugün hisse tavan. BIST te büyük düşüş olunca kapanışa yakın bir ara çözüldü ama bu kötü havada tavan kapatması güzel oldu.

Bakalım 3.84 seviyeleri geçilip yeni hedeflere yelken açılabilecek mi.
    Yeni haber var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Yesil enerji ne zaman halka arz olur
    Bi haber var mı?

3. YYAPI hakkında kimse birşey yazmıyor.

Gruba biraz hareket gelsin

4. İştirak halka arzı 2024 2.çeyreği bulur ve beklentisi bu süreçte hisseyi canlı tutabilir diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    İştirak halka arzı 2024 2.çeyreği bulur ve beklentisi bu süreçte hisseyi canlı tutabilir diye düşünüyorum.
    YYAPI nın iştiraki YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin halka arzını KASIM-ARALIK 2023 gibi bekliyorum. Tabiki elimde hiçbir veri yok. Hislerimle yazıyorum. Kimseyi yanıltmak istemem. Bugün 13 Kasım 2023 Pazartesi günü YYAPI 3.40 civarında işlem görüyor. Endeks ise 7600-7700 civarında geziniyor.

Duyduğunuz bilgileri paylaşırsanız sevinirim. İyi günler bol kazançlar herkese..

6. Bugün , 3,41 TL. den , ben de biraz mallandım
    Yeşil global enerjinin %30 una sahipmiş
    Yeşil global enerji halka arz edilirse , Yyapı nın kasasına para gireceğinden yyapı yükselir diye düşünerek alım yaptım

7. 14 Kasım 2023 Salı
    3.45 den kapanış yaptı.
    Bist 7600 civarı
    Dolar 28.50 civarı
    YYAPI Piyasa Değeri 38-39 milyon dolar.

YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin halka arzını bekliyoruz. Bu hafta yani 16 Kasım 2023 Perşembe gecesi bu haber gelir diye ümitle bekliyor olacağım. Kasım 2023 ayında veya Aralık 2023 ayında bu haber gelir ümidiyle takipteyim. Bakalım neler olacak.

Burda, bu platformda da yorumlar olur mu diye takip ediyorum ama pek ilgilenen yok bu kağıtla. Ben de bir ümit işte.

Yazılarım arşiv niteliği taşisın diye ayrıntılı yazıyorum. İlerde bu yazıları okuyan arkadaşlara bi faydası olsun yeter. Şu tarihte fiyatı şuymuş, piyasa değeri buymuş falan filan işte.

Herkese bol kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bugün , 3,41 TL. den , ben de biraz mallandım
    Yeşil global enerjinin %30 una sahipmiş
    Yeşil global enerji halka arz edilirse , Yyapı nın kasasına para gireceğinden yyapı yükselir diye düşünerek alım yaptım
    Mantıklı bence de..

Sayfa 17/40 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •