Sayfa 32/40 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon
Arama sonucu : 315 madde; 249 - 256 arası.

Konu: YYAPI - Yeşil Yapı

1. 05 Şubat 2024 Pazartesi

YYAPI 3.93 kapattı.

Bugün
    En düşük 3.79
    En yüksek 4.06 yı gördü.

Piyasa değeri 41 milyon dolar.

İşlem adedi 49 milyon adet

İşlem hacmi 197 milyon tl

Bugün endeks 8770 civarında idi.

Dolar 30.50 lerde.

YYAPI bugün yine bir hareket yaptı ama sonu gelmedi.

4.06 yı görüp döndü demekki.

Bakalım
    Önümüzdeki süreçte neler olacak???

2. İnfo aldığı 9 milyon lot malı sattı.. Kredi yasaklı bir hissede 2 günde 9 milyon lot mal satılabiliyorsa hisseye talep var demektir.. Bugün yine 4.06 dan yani klasik direnç seviyesinden döndü.Teknik olarak oldukça iştahlı şekilde duruyor.. Bu hafta içinde direncinin kırarak 5 li seviyelere çıkmasını bekliyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    İnfo aldığı 9 milyon lot malı sattı.. Kredi yasaklı bir hissede 2 günde 9 milyon lot mal satılabiliyorsa hisseye talep var demektir.. Bugün yine 4.06 dan yani klasik direnç seviyesinden döndü.Teknik olarak oldukça iştahlı şekilde duruyor.. Bu hafta içinde direncinin kırarak 5 li seviyelere çıkmasını bekliyorum..
    Sayın Balina

Teknik olarak bana da öyle geliyor ama
    Asıl neden
    Halka arz beklentisi midir acaba?

Aslında

Ucuz bir kağıt.

Ama

Süründürüyor bizi.

Bakalım neler olacak?

4. Yeşil Holding de %400 bedelli sermaye artırımı açıkladı şirket..Bu kara aslında ileriye dönük iyi bir karar. Şirketin içerisine 860 milyon tl nakit girişi sağlanacak. Ancak yatırımcılar bu kararı beğenmedikleri için bu karar bizde etkiledi.. Yeşil Holding ile beraber bizde %4 düştük.. Ama beklentimiz devam ediyor..

5. Dün SPK bir tebliğ yayımladı..9 aylık bilanço ile halka açılmak isteyen şirketlere 15 gün ek süre verdi.. 1 mart a kadar izahnameyi SPK ya teslim edenlerin Halka arz başvurusu kabul edilecek.. Bu iştirakimiz YEŞİL GLOBAL ENERJİ için daha erken halka açılma imkanı sağlıyor.. Umarız şirket bir an önce bu 15 günlük ek süreyi kullanır..

6. Yeşil Global enerjinin halka arzı çok yaklaştı..SPK bülteninde yayınlandığı an hissenin çift haneli fiatlara gideceğini düşünüyorum.. Az kaldı biraz daha sabır..

7. Bugün kağıdımız 3.89 u gördü.. ancak yoğun satışlarla biraz primli kapadık..

8. Bugün , onlarca hisse tavan yaparken , bizimki küçük bir yükselişle 3,75 kapadı
    Neyse , yarın ola hayrola
    Belki de yarın sıra bize gelir.

Sayfa 32/40 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •