Sayfa 14/15 İlkİlk ... 412131415 SonSon
Arama sonucu : 117 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Fenerbahçe Amatör Branşlar (Voleybol Basketbol)

TBF Disiplin Kurulu, Aziz Yıldırım'a 6 ay hak mahrumiyeti ve 40.000 TL, Işık Eyigüngör'e 1 ay hak mahrumiyeti ve 7.500 TL para cezası verdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yakindogu - Fenerbahçe bayan basketbol maçı Trt3sporda canlı başladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. şu anki görünüm aç-tok farkı gibi....

3. periyotbaşındaki oyunu devam ettiremedik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe 71 Yakindogu Ünv. 70 MS

Kötü oynadık ama kazanmayı bildik..

6. böyle bir şey olmaz,ama oldu işte..
    son 2 sn.serbest atış kullanıyoruz oyunun yıldızı parker ile ilki kaçtı,ikincisi de kaçtı,maçta 76-75 bitti,şampiyonlukta böylece gitti.yazık ki ne yazık birini atsa maç uzar.
    ama ondan önce 75-71 önde iken Ayşe Cora bir faul yaptı,üçlük atışı idi,orada maç bitmişti zaten,ama rakip maçın sonun da armağan olsun dedi ama kullanamadık....

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın antrenörü Marcello Abbondanza'bin görevine son verildi.

Fenerbahçe; Kim Yeon Koung, Ezgi Dilik, Nootsara Tomkom, Ergül Avcı ve Şeyma Ercan'la yollarını ayırdı
    Fenerbahçe Kulübü, sözleşmesi sona eren kadın voleybolcular Kim Yeon Koung, Ezgi Dilik, Nootsara Tomkom, Ergül Avcı ve Şeyma Ercan'a teşekkür etti.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 14/15 İlkİlk ... 412131415 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •