Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 117 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Fenerbahçe Amatör Branşlar (Voleybol Basketbol)

1. 3-1 kaybettik ve maalesef elendik.
    Stajer hoca yaptı yapacagını.
    2 libero oynama merakı avrupa defterini kapattırdı.

Melis en az 10 manset hatası yaptı ama inatla oynattı tur gitti.Bloklarda da hiç yoktuk.
    Hoca oyuna hiç müdahele edemedi.Bizim gibi izledi,durdu.

Eczacı haketti ve kazandı.
    Vakıfa veya yabancı bir takıma kaybetsek çok üzülürdüm.

yazık oldu
    erkekler voleybolda da elenmiştik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. erkek futbol ve basketbol takımı haricindeki tüm branşların kapatılması lazım
    hiç bir uluslararası başarı ve gelir yok,ülke şartları da göz önüne alınırsa bence küçülmek külübün blançolarında çok çnemli artılar sağlayabilir.yıllardır boşa kürek çekiliyor.

4. Fenerbahcenin adı ve tarihi sorumlulugu geregi bu spor dallarında Türk genclerine spor yaptırma görevi vardır.

Ama bu sporun illa pahalı yabancılarla A takım seviyesinde olmasına gerek yoktur.
    Ben de bayan basketcilere kucak dolusu para harcanmasına karsıyım.

Bayan basket altyapı ligine dönmeli.
    Voleyboller de altyapı destekli 1-2 yabancı ile devam edebilir.
    Eczacı dün bize karsı 6 yabancı ile oynadı, biz de erkek baskette 5 yabancı ile oynuyoruz.
    Bu bana çok doğru gelmiyor.

Son olarak uluslararası başarı sadece voleybolde mevcut.
    Son 5 yılda Kızların 1 sampiyonlar ligi, 1 cev cup, 1dünya şampiyonlugu kupası var. Erkeklerin bir challenge kupası var.

kızların maçı var eczacı ile ilk maçı kötü verdik bu maç iyiyiz
    çok keyifli maç
    setlerde 2-1 öndeyiz
    umarım yeneriz
    6s nin kızları vakıfı yenerek süpriz şekildefinale çıktılar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

altın sete kaldı

Uzun zamandır bukadar heyecanlandigimi hatırlamıyorum.. ilk seti kaybediyoruz ama maçı bırakmayıp 3-1 alıyoruz ve altın sete kalıyor.. altın sette 10-14 gerideyiz , maç puanı kullanıyorlar ama Eda'nin mukkemmel kaptanligiyla gelip maçı 16-14 kazanıyoruz.. muhteşemdi.. tebrikler sarı melekler.. finalde rakip Galatasaray..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

tam 4 maç sayısını çevirmek bir mucize idi
    eda harika ötesi oynadı oynattı ateşledi takımı

Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •