Sayfa 244/244 İlkİlk ... 144194234242243244
Arama sonucu : 1952 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Emre arslan Yazıyı Oku
    Neden hiç kimse bu KZ bizim hisselerimizi çalıyor şu an dıye düşünmüyor anlam veremıyorum.Resmen adam bizim hisselerimizi düşük fiyatlardan satmış gibi göstererek , kendi cebine atıyor. HIRSIZ VARRRRRRRRR ve bu konu hiç gündeme gelmiyor. Şu fiyattan sattım diyor kurtuluyor. Herkes fabrıkanın alınacagını ön plana çıkartıp, bu hırsızlığı gözardı ediyor
    Üretim yaptığın fabrika binasını başkanısına kaptırmamak için acil paraya ihtiyaç var.
    Tüm imkanların seferber edilmesi normal.
    Bu durumu acil çözebilmek için üçe beşe bakmak için süre yok.

2. 19. Sırada Eplas.

https://yeten.ssb.gov.tr/eydepfirmalar

Büyük resmi göremeyenler bakabilir.

3. Tek plastik firmasıyız,rakipimiz yok,bu çok önemli ve güzel

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    19. Sırada Eplas.

https://yeten.ssb.gov.tr/eydepfirmalar

Büyük resmi göremeyenler bakabilir.
     Alıntı Originally Posted by levoters Yazıyı Oku
    Tek plastik firmasıyız,rakipimiz yok,bu çok önemli ve güzel

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    anlayan anlıyor amaç üzüm yemek bunun için tşkler..
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

5. ama halen Kemal bey ne yapıyor ve hiç sıkılmadan niyet okumaya devam edenler var, böyle bakmaya devam edin kaybetmeye mahkumsunuz ne yazık ki bu tip bakanlar için ÇANLAR ÇOKTAN ÇALMAYA BAŞLAMIŞ,
    ama farkında değiller ısrarla köyün yalancısı olmaya devam ediyorlar
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    ama halen Kemal bey ne yapıyor ve hiç sıkılmadan niyet okumaya devam edenler var, böyle bakmaya devam edin kaybetmeye mahkumsunuz ne yazık ki bu tip bakanlar için ÇANLAR ÇOKTAN ÇALMAYA BAŞLAMIŞ,
    ama farkında değiller ısrarla köyün yalancısı olmaya devam ediyorlar
    Sayın MNG , köyün yalancısı derken kimi kastedıyorsunuz yazısınızda. KZ yi mi yoksa, yorum yapan kucuk yatırımcıyı kı. Aylardır KZ yi savunan ender kişiden birisiniz bu sayfada. Neyş doğru yaptı yada yapıyor KZ. BANA ONU SOYLERMISINIZ?
    Hangi haberi düzgün veriyor, hangi işi düzgün yapıp bizi bilgilendiriyor. 2 mılyon hissemizi çalıyor. 23/24 lü fiyatlardan. Kağıt 34 Tl şu an. Önemli olan da şu. Bu kagıtları başkasına da satmadan kendisi ve çevresine alım yaptorarak bunu yapıyor. Neden 40/42 li fıyatlardan vermıyor. Çunku kendısı ucuza aldı. ÇALDI bizim lotlarımızı. Yukarıdan vererek fabrıka parasını buralardan çıkaracak. 5 milyon lotumuz gitti. Parası yok mu bu şirketin. Hiç mi parası yok. Neden 120 mılyonun tamamını hısse satarak ödüyor. Fabrıkanın kârları nerede. ? Kılıfıda hazır. Satıyorum çunku fabrıkayı ödüyorum ayağı yapıyor
    VE SAYIN MNG, siz ıstarla burada bu adamı savunuyorsunuz. Savunurkende yaptığı hiç bir olumlu davranışı soylemıyorsunuz. ? Birde çıkmış şimdi köyün yalancısı diyorsunuz.

7. Sn Emre ben şirketimi ve patronunu savunurum Kemal bey dediğin kişi 50 senelik iş adamı sen bu şirketin mazisini bilirmisin neler yaşandı kimler çökmek için neler yaptı bilirmisin tek başına kaçtane sırtlanla uğraştığını biliyormusun bizler hissedarız tabiki hissemiz uçsun gitsin diye bekliyoruz, bakın 20 senedir bütün enerjisini çukur üzerinden haksızlığa karşı bazen yanlış yapmakla birlikte mücadele ile geçti, ama bu zaman zarfında Arge çalışmaları fabrikanın yenilenmesi olsun yetmez kompozit ürünleri çıkarmayı hiç bırakmadı sen zannediyor musun ki çukur olmaz ise yeni kompozit ürünler olmadan iki plastik üretme ile çok mu değerli olacağını mı zannediyorsun hisse değerlemesini bilirmisin bu gün 40 liraya dayanmış ve halen fiyatların xxx rakamlara çıkmasını bekleyen dünya kadar yatırımcı var tabikide hayal görmüyorlar, eee bunların bir sebebi var, şimdi uzatmadan şunu söyleyeyim öyle herkesin kendine göre istekleri ile firmada dönen dinamikler gelişmeler aynı değil, ayrıca sen üzerine alınma benim fikrim belli 8 senedir bu hissedeyim şirketin tüm değerlerini biliyorum çünkü araştırıyorum okuyorum onu borsa aklına uydurarak yorumlayıp hedefler belirliyorum Burda kendi adıma yazıyorum inandığım için bunuda başka yönlere çekmeye gerek yok

8.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Sn Emre ben şirketimi ve patronunu savunurum Kemal bey dediğin kişi 50 senelik iş adamı sen bu şirketin mazisini bilirmisin neler yaşandı kimler çökmek için neler yaptı bilirmisin tek başına kaçtane sırtlanla uğraştığını biliyormusun bizler hissedarız tabiki hissemiz uçsun gitsin diye bekliyoruz, bakın 20 senedir bütün enerjisini çukur üzerinden haksızlığa karşı bazen yanlış yapmakla birlikte mücadele ile geçti, ama bu zaman zarfında Arge çalışmaları fabrikanın yenilenmesi olsun yetmez kompozit ürünleri çıkarmayı hiç bırakmadı sen zannediyor musun ki çukur olmaz ise yeni kompozit ürünler olmadan iki plastik üretme ile çok mu değerli olacağını mı zannediyorsun hisse değerlemesini bilirmisin bu gün 40 liraya dayanmış ve halen fiyatların xxx rakamlara çıkmasını bekleyen dünya kadar yatırımcı var tabikide hayal görmüyorlar, eee bunların bir sebebi var, şimdi uzatmadan şunu söyleyeyim öyle herkesin kendine göre istekleri ile firmada dönen dinamikler gelişmeler aynı değil, ayrıca sen üzerine alınma benim fikrim belli 8 senedir bu hissedeyim şirketin tüm değerlerini biliyorum çünkü araştırıyorum okuyorum onu borsa aklına uydurarak yorumlayıp hedefler belirliyorum Burda kendi adıma yazıyorum inandığım için bunuda başka yönlere çekmeye gerek yok
    Hepımız şirketi savunalım. Ama bu hırsız yönetim hepimizin yıllarını çaldı. Hala da çalmaya devam ediyor. Unutmayalım ki bu kağıt 38-39 bandından aşagılara getırıldı bu hafta. Sırf bu 23/24 tl den sattık açıklamasını yapabılmek için kağıdı bile alagı çektıler dıye dusunuyorum. Hareketlere baktıysan hep kendı aracı şirketlerı ile yaptı bunu bu hafta. Benım için 10 tl buyuk para. 12 bın tane var elimde. 120 bınlıramı çaldı bu adam ucuza satarak. SATAMAZ ÇUNKU SATARSA HIRSIZLIK YAPMIŞ OLUR.

Sayfa 244/244 İlkİlk ... 144194234242243244

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •