Sayfa 326/338 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Kendi parasını kendisinin işletmedigini nereden çıkardınız acaba? Eski yatirim danışmanıdir zaten. Ha diğerlerini tanımıyorum , o yüzden onlar için bir şey diyemem.
    Neticede borsa disinda alınan lotlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Ust pazara çıkmadan, guzel haberler ve hacim oluşmadan satacaklarini düşünmüyorum. Simdi gelecek haberleri bekleyelim insallah bizim için hayırlı olur.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Lütfen yanlış anlama ama burada neyi tartışıyoruz? Bize ne kim olduklarından, kimsenin avukatı da değiliz, danışmanı da... çalıştırıyorsa kazancı bol olsun... Arkadaş bir soru yazmış cevap verdim... uzamasın lütfen...

Ne zamandır yazmadık yazmadık ne de haklıymışız yazmamakta. Sn. Dufresne nin yazdığını didiklemenin faydası ne? Olasılık içinde değil mi evet. Sorumun cevabına başka sorular ve durum analizi yapmak vardı, ancak anlamı olmayacak anlaşılan. Buradan çıkarılan şey senaryo ne olursa olsun tek elden yönetildiği/yönetileceği. Grup halinde başvuru oluyor. Rahat olun keyfinize bakın yorumlar bunlar. Bunu analiz etmek tartışmak gerekmiyormu? Çok ilginç. Odak problemi mi var. Konuşulmasın mı isteniyor?
    20+ senedir rahat rahat duruyoruz çünkü yapacak tek şey beklemekti.20+ senede görmediğimiz aksiyonu bir seneden kısa sürede göreceğiz. Zaman içinde buradaki yazılardan çok moral bulup bekleyebildik. Son gelişmelere gene diyaloglu girelim. Herkes kafasında değerlendirsin yeniler aydınlansın forum olsun ,faydalanan olsun dedik. Çok faydalandım forumdan, katkım olur mu dedim.Son emirler tebliğini de kimse değerlendirmiyor. Bu da çok ilginç. Hele denk gelmeleri.
    Biz gene kabuğumuza çekilelim. Sessiz izlemek en güzeli.
    Herkesin dağına göre kar nasip olsun.Saygılar ortaklar
    Son düzenleme : long-suffering; 24-02-2021 saat: 00:05.

3. Merhaba,

Arkadaşlar, hisseleri alanlar, satmak için aldılar. Satmak için, önce satılabilir hale getiriyorlar.

Bu beklemediğimiz bir durum değil.

Beklentilerimiz birer birer gerçeleşiyor. Buna odaklanın.

Tahtayı yapanın gveren olduğunu senelerdir biliyor ve söylüyoruz. Adamın yöntemi bu.

Dolaşımdaki lot sayısını bir günde, bir seferde alacak insanlar var. Bırakın oynasınlar bakalım.

Endişeye gerek yok.

Saygılarımla,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    1,834
    Tutturmuşssunuz hisse satımı bi düşünün kör seansda 100bin lot nasıl satılır? alıcı gelir mi?
    şimdi kurbağaları ürtüküyorlar anlaşılan üst pazara geçiş onaylanacak üst pazarda hisse satısı haberi cıksa alıcı ürker ama burada rahat olun 2 taban yapsın üst pazarda rahat at oynatır , tahta yapıcı. Ayrıca o kadar lotu satması için karsılıklı anlasmalı bir alıcının olması gerekmektedir.
    size bir tiyo daha vereyim. İNFO YATIRIM SATICI OLDUGUNDA BİLİN Kİ O ARKADAŞLAR MAL SATIYORTDUR... HATTTTA TAKASLARI KONTROL EDIN O LOTLAR NEREDEN CIKACAK HANGI ARACI KURUMUN HESABINA GECMIS OLACAK
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/912055

Şirketimiz merkezinde yapılan yönetim kurulu toplantısında;

1- Esas Sermaye Sistemine tabi olan Şirket'imizin Kayıtlı Sermaye Sistemine geçmesine,
    2- Şirket esas sözleşmesinin Sermaye Piyasası Kanununa ve Türk Ticaret Kanunu'na uyumlu hale getirilmesine ilişkin; "Şirketin Sermayesi" başlıklı 6 ncı, "Şirketin Temsili Ve Yönetimin Devri" başlıklı 11 nci, "Genel Kurul" başlıklı 14 üncü, "Esas Sözleşme Değişikliği" başlıklı 22 nci, "Sermaye Piyasası Aracı İhracı" başlıklı 24 üncü ve "Karın Taksimi" başlıklı 27 nci maddelerinin değiştirilmesine,
    3- Şirket esas sözleşmemizin 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 28, 29 ve 32 nci maddelerinin yürürlükten kaldırılmış olması nedeni ile;

Esas Sözleşme Madde Başlığı
    Eski Madde Numarası
    Yeni Madde Numarası
    Şirketin Temsili ve Yönetimin Devri
    11
    8
    Denetim ve Denetçi
    12
    9
    Denetçinin Görevleri
    13
    10
    Genel Kurul
    14
    11
    Şirkete Ait İlanlar
    20
    12
    Esas Sözleşme Değişikliği
    22
    13
    Kurucu İntifa Senedi
    23
    14
    Sermaye Piyasası Aracı İhracı
    24
    15
    Finansal Raporlar
    25
    16
    Hesap Yılı
    26
    17
    Karın Taksimi
    27
    18
    Bakanlığa Gönderilecek Esas Sözleşme
    30
    19
    Kanuni Hükümler
    31
    20

11, 12, 13, 14, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30 ve 31 inci maddelerin madde numaralarının yukarıdaki şekilde değiştirilmesine,
    4- Şirketimizin Sermaye Piyasası Kanunu'na uygun olarak kayıtlı sermaye sistemine geçmesine, kayıtlı sermaye tavanının 2021-2025 dönemi için 400.000.000 TL olarak belirlenmesine,
    5- Esas sözleşme değişikliği için gerekli izinlerin alınmasını teminen Sermaye Piyasası Kurulu'na ve ilgili diğer mercilere başvuruların yapılmasına,
    6- Esas sözleşme tadil tasarısının onaylanmasına müteakip değişikliklerin onaya sunulması için Şirket Genel Kurulu'nun belirlenecek gündemle toplantıya çağırılmasına,
    7- Aynı konuda daha önce alınmış olan 14.01.2021 tarih ve 2021/03 numaralı Yönetim Kurulu Kararı'nın iptaline,
    toplantıya katılanların oy birliği ile karar verilmiştir."
    Yerine 23.02.2021 tarihli 2021/06 numaralı Karar alınmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Baya bir pişkinmişsin sen. Özür dileyeceğine, üstüne üstlük gelip böyle bir yorum yazdığına göre durum netleşmiş oldu. Artık dilediğince yazabilirsin. Kategorin belli ne de olsa .
    Önce bir insan olmayı öğren edebini takın.Pişkin lafını sana iade ediyorum senin gibi edepsizlik yapmayacağım.Ne zamandan beri gerçekleri yazmak bir özür sebebi oluyor ve kimden özür dileyeceğim senin gibi bir edep yoksunundan mı ? Yaptığım yorumda herhangi bir bir al-sat tut tavsiyesi var mı ? Kimseyi yönlendirme var mı ? Alım için şu fiyatlara gelecek oradan alacağım gibi bir ifade var mı ? İster alır ister satarım bunuda buraya istediğim gibi yazarım burası herkesin görüşlerini belirtebileceği özgür bir forum.Burada bu fiyatlara nasıl mal satıyorlar hayret ediyorum yazanlar manüple etmiş olmuyor okuyanları ben mi etmiş oluyorum düşündüğüm fiyatlara gelince fiyat rakam belirtmeden alım yapacağımı yazmakla.Herkes kendi işine baksın.Ben trader ım istediğim hisseyi alır istediğim hisseyi satarım hayatta eşim dışında hiç aşık olmadım hele bir hisse ile hiç bir zaman aşk yaşamadım.Herkese bol kazançlar dilerim...YTD...

7.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Önce bir insan olmayı öğren edebini takın.Pişkin lafını sana iade ediyorum senin gibi edepsizlik yapmayacağım.Ne zamandan beri gerçekleri yazmak bir özür sebebi oluyor ve kimden özür dileyeceğim senin gibi bir edep yoksunundan mı ? Yaptığım yorumda herhangi bir bir al-sat tut tavsiyesi var mı ? Kimseyi yönlendirme var mı ? Alım için şu fiyatlara gelecek oradan alacağım gibi bir ifade var mı ? İster alır ister satarım bunuda buraya istediğim gibi yazarım burası herkesin görüşlerini belirtebileceği özgür bir forum.Burada bu fiyatlara nasıl mal satıyorlar hayret ediyorum yazanlar manüple etmiş olmuyor okuyanları ben mi etmiş oluyorum düşündüğüm fiyatlara gelince fiyat rakam belirtmeden alım yapacağımı yazmakla.Herkes kendi işine baksın.Ben trader ım istediğim hisseyi alır istediğim hisseyi satarım hayatta eşim dışında hiç aşık olmadım hele bir hisse ile hiç bir zaman aşk yaşamadım.Herkese bol kazançlar dilerim...YTD...
    Kendisini bilmeyen insanla muhatap olmamak lazım. Muhatap olarak alınacak birisi değilsin . Yazdığının ne anlamlar ifade ettiğini herkes anladı bence. Daha fazla yorum yazmaya gerek yok .

8.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku

KİMSENİN neyi alıp neyi kaça sattın diye sana hesap sormuyor ki.
    Benim bile ne zaman sorduğumu unutmuş olduğum bir sorunun
    cevabını sorduğum zamanda değil de,
    hissenin düştüğü günlerde cevaplaman etik olmadı.
    Şık bir davranış değil bu.

Sayfa 326/338 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •