Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334
Arama sonucu : 268 madde; 265 - 268 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. hissede alım satım yapmak herkesin hakkı kimsede bir şey söylemez,
    ama alırken sesleri çıkmayıp sonra satıp akabindede düşsün tekrar alayım diyenler o kadar belliki ben brütüsüm demelerine gerek kalmadan ifşa oluyorlar,
    tekrarlıyorum herkes alır satar, sözümüz sattıktan sonra düşmesi için burda şarlatanlık yapanlara, bizim savaşımızı anlamayıp aklını kullanmayanlar halen basmanede ne görüşüyorsunuz diyor?
    beyefendi amacınız nedir? temelini atıp kazıkları çakıp milyon dolar harcayan yapmak için her türlü gayreti gösteren şirkete burda neyi görüşüyorsunuz demek akıl tutulmasından başka ne olabilir.
    çözümsüzlüğün başı belediyedir, bunca olayları Zorlu holdingin başına açan belediyedir, bütün borçlar mal kayıplarının tek sebebi belediyedir,
    Ey İzmirliler İzmirde yaşayanlar bunca olaya şahit olanlar hesap sordunumuz mu? Zorlu holding borsacıları, belediyeye yazılı sözlü hukuksal bir şey başlatınızmı, veya mağdurzadeler olarak en azından basın yolu ile bir şeyler yaptınızmı.

ben İstanbuldan gücüm yettiği kadarı ile elimden geleni yapmaya çalışıyorum, Haksızlığın nerden başladığını herkese anlatmaya çalışıyoruz.
    ama İzmirin en güzel yaptığı bir şey var her şeye Hayır demek, Yıllar önce bile İzmir mimarlar odası başkınına tlfda neler neler söyledim,
    evet kendi gücümle bir şeyler yapıyorum yapmayada devam edecem bu haksızlığa son vermek için
    hani bir hikaye vardır ya..
    HZ İbrahim peygamberi yakmak için nemrut tarafından büyük bir ateş yakılmış,
    karıncanın biride ağzı ile su taşıyor görenler gülmüş ne yapıyorsun bu damlacıkla ateşi söndüreceğini mi sanıyorsun demişler
    evet sönmez ama safımız belli olsun demiş.

sözün özü bu işleri açanlar çözümüde bulmak zorundalar
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tafsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Son iki yazı, Köse ve Maximum'un yazdığı yazılar, çok düzgün ve haklı sorular içeriyor.

Yanlı - yansız, sabırlı - sabırsız, yalaka-yalaka olmayan.., vs, herkesin, bütün yatırımcıların haklarını arayan ve sorgulayan sorular...

Aklı ve vicdanı olan herkes bunu destekler ve arkasında durur.

Bu sorulara benzer, bir çok soru daha yazılabilir.

İyi bir hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,
    Öncelikle hoş geldin ercanbay seni tekrar aramızda görmek güzel

Her arkadaşın görüşüne saygılıyım ve onlara karşı tepki verebilirim ama saygısızca davranmam yalan bir şey üretmeden herkesi anlamaya çalışırım. Bir yanlış ifadem olursa adam gibi özür dilemesinide bilirim...

Dedikya herkesin görüşü ve olayları algılayışı farklı olduğundan birbirimizle anlaşamıyoruz .

Birde insanların duygu ve davranış biçimleri buna çok etken önemli olan sorgulamak malesef kader yüzümüze gülmüyor...

Dünde annemin yengesi rahmetli oldu koronodan. Burda yaşayan üç cocuğu var onlarda korono olduğunda cenazeyi almaya hastaneye ben gittim. Morga indiğimde görevli kişi 65 yaşı üstünde görünüyordu yüzü buruşmuş çok babayiğit sert mizaçlı bi abi...

Bir çok kişi benim gibi kapıda bekliyordu cenazelerini almak için. Biz kapıda beklerken belediye cenaze araçlarının şöförü içeri girdi ve ölüm kağıtlarını saymaya başladığında tam 22 de durdu. Tam 4 ay önce rahmetli babamın cenazesini almaya gittiğimde sabahın erkeniydi görevlilerin gelmesini beklemiştik bekleyen üç cenaze vardı içerde

Morgdaki görevli abi sert ama bir okadar da içten üzgün bir tonla ilk olarak bana seslendi çünki yengem öleli 20 dakika olmuştu morga girmeden cenaze arabasına koyduk ilginç bir adamdı bana at şuraya bir imza dediğinde maskesi bile yüzüne doğru takılmamıştı. Cenaze arabadının şöförü ile gasilhaneye doğru yola çıkıp burdaki işlemleri halledip tekrar yola koyulduk cenazeyi. 10 kişiyle defnettik zaten biri muhtar biri hoca 3 kişi mezarı açan köylülerimiz jandarma sadece bi opluna gelmesi için müsade etti uzakta durmak şartıyla ne zor bir durum

İnşallah her şey iyiye gider dikkatli olun arkadaşlar hepinize sağlıklı günler diliyorum.

3. melasis kardeşim başınız sağ olsun
    yakınlarına sabırlar versin

4. Başınız sağolsun Sn Melasis, Allahım herkesin yardımcısı olsun,
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tafsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •