Sayfa 379/379 İlkİlk ... 279329369377378379
Arama sonucu : 3032 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. 04 MART-05 MART 2021 ARASI ALAN VE SATAN TAKASLARI

Satılan lot sayısı 830.670

Alınan lot sayısı 830.670

Satan kurum sayısı az

Alan kurum sayısı fazla

Satılan lotlar alınarak karşılanıyor

Şimdilik bir sıkıntı yok gibi değil mi?

2. Merhaba,

Bloga #EPLAS 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link:https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bloga #EPLAS 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Saygılar
    Emeğinize sağlık. Kendi adıma teşekkür ederim.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhaba,

Saygılar

Merhaba borsakumbara

Emeğe her zaman saygım vardır. Güzel bir çalışma olmuş teşekkürler eline sağlık,

Bu çalışmayı herkes farklı olarak değerlendirecektir

İnşallah yazdığın hayallerine bir an önce kavuşursun

Borsacı değil de Yatırımcı olarak Allah nasip ederse bizim de hayalimize çok az bir zaman kaldı

Saygılar

5. Bu hafta mazhar eplastan baya onde gitti.Bence guzel birsey var mazharda.Piyasadaki lot sayisida cok dusuk.Onda bedelsiz olabilirmi?

6.  Alıntı Originally Posted by klmc Yazıyı Oku
    Bu hafta mazhar eplastan baya onde gitti.Bence guzel birsey var mazharda.Piyasadaki lot sayisida cok dusuk.Onda bedelsiz olabilirmi?
    Merhabalar, önümüzdeki hafta fiyatlarda yine bir eşitleme olabilir ayrı gideceklerini sanmıyorum. Fakat daha holding den hiç bir haber verilmedi üstpazar başvurusu olsun bedelli veya bedelsiz olsun. Paketi açılmamış bir hediye gibi duruyor. Benim beklentim yüksek bedelli ve bedelsiz. Hatta rekor düzeyde olabilir. Nedenine gelecek olursak lot sayısı malum en son kote olanlarla beraber eplas ta güzel hacim yakalandı. Bedelli ve bedelsiz den sonra dolaşımdaki lotları artmasıyla bir üst pazarda rahat işlem görecek. Mazharda eğer şirketinden ayrılmayacaksa bu koşulları oluşturabilmek için sermaye artırımında çıtayı baya yükseltmesi lazım. Velhasıl güzel şeyler olacaktır, zaman en güzel ilaç. Şirketimize, holdingimize ve bütün yatırımcılara bol kazançlar olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Borsada umutta bitmez fırsatta, daha kabaca ne taze bku biter ne süslü yalanlarla süslenmiş borsa tüyoları nede doktor abimin tabiri ile kendisini ateş böceğine benzetip cazibesi ile gel gel yapan yalancı kırmızı tozlu hamam böcekleri

Onun içindir ki rahmetli Tuncay Kurtiz ne derdi ''Mesele nedir yeğennn''
    mesele yatırımcı olmaktır mesele inanmaktır güvenmektir mesele sabırdır
    yoksa bu ve benzeri formlardaki günlükçüler gibi her esen rüzgara kapılıp gidersiniz
    bizler bu şirketler için yıllllllaaaar öncesi tavrımızı düşüncemizi ortaya koyduk şimdide sakince izliyoruz neler olacağını da biliyoruz
    bu saatten sonra şöyle olacak böyle olacak demek kafa karıştırır.
    tek bildiğim MAZHAR ZORLU ŞİRKETLERİ kimseyi yarı yolda bırakmaz, çünkü hiçbirisi ne iki sandelye bir masa nede içi hava ile doldurulmuş balon şirketleridir, onun için bazı oyuncuların olması kimseyi yanıltmasın, AT sahibine göre kişner
    naçizane tavsiyem takipte kalın güvenin izleyin,
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhaba,

Saygılar
    eline emeğine saglık tesekkur ederım
    yazdıklarım şahsi düşüncemdir, kimse yazdıklarıma göre alım satım yapmasın herkesin aklı fikri var...

Sayfa 379/379 İlkİlk ... 279329369377378379

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •