Sayfa 103/226 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Ahhh, ahhh birde özgürce konuşabilsem Neden bir BAYKAR, ROKETSAN, HAVELSAN, TUSAS, TEI, DURMAZLAR gibi firmalar borsaya gelmez? Niye gelsin, adamlar zaten kazanıyor, bizimle niye paylaşsın. BAYKAR piyasaya geliyorum desin, 10 gün tavan kitler orası ayrı konu
    Oguz, mesaj kutun dolmus mesaj gitmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Ahhh, ahhh birde özgürce konuşabilsem Neden bir BAYKAR, ROKETSAN, HAVELSAN, TUSAS, TEI, DURMAZLAR gibi firmalar borsaya gelmez? Niye gelsin, adamlar zaten kazanıyor, bizimle niye paylaşsın. BAYKAR piyasaya geliyorum desin, 10 gün tavan kitler orası ayrı konu
    ASELSAN var mesela en son 40 kusürleden yabancı malını ky ye çakıp gitmişti istediğiniz kadar alabilirsiniz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ASELSAN var mesela en son 40 kusürleden yabancı malını ky ye çakıp gitmişti istediğiniz kadar alabilirsiniz..

Yarın tavan serisinin devamı adına önemli bir eşik olacak gibi duruyor.

4. Ben perşembeye kadar gider diye düşünüyorum.Ytd.

5. Tavan bozulduktan sonra ne olacak, bir kaç taban yemez herhalde yatay geçer ve artık şirketin yönetilişi, spek’im tavırları falan filan normal bir ilk 100 kağıdı olarak hayatına devam eder. Ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by ali.dogan Yazıyı Oku
    Tavan bozulduktan sonra ne olacak, bir kaç taban yemez herhalde yatay geçer ve artık şirketin yönetilişi, spek’im tavırları falan filan normal bir ilk 100 kağıdı olarak hayatına devam eder. Ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Genel olarak son donemde halka arz olan fiyatların ne zamanki tavanı bozulmuş 4 gün içinde tekrar bozduğu fiyatında üzerine cikmis bakalim nereye kadar gideceğiz insallah en erken persembe cuma olsun. Endeks cok bozmassa neden olmasın

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Genel olarak son donemde halka arz olan fiyatların ne zamanki tavanı bozulmuş 4 gün içinde tekrar bozduğu fiyatında üzerine cikmis bakalim nereye kadar gideceğiz insallah en erken persembe cuma olsun. Endeks cok bozmassa neden olmasın

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alıcı olduğu ve satan da çok olmadığı sürece endeks eksi de olsa etkilemez diye düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum ?

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Trump s400 yaptırımlarını veto edecekmiş. Kısada endekste fazla bir satış gelmeyecek gıbı duruyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 103/226 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •