Sayfa 108/226 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 857 - 864 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. You tube kapattılar mı ben mi giremiyorum?

2. 51 milyon lot arz var, bugün dönen lot şimdilik 85 milyon. Çark nereye dönüyor belli değil.

3. halka arzların cazibesi bu kadar işte
    şirketin ne olduguna bakmadan atladı herkes

iyi mal çakmışlar

4. Ky olarak tepeden satmayı beceremesek de 17 altında vedalaştık. Diegr halka arzlarda farklı bir hareket stratejisi olacağı belliydi. Örneğin esen tavan bozunca almıştım ve toparlayıp tavana gitmişti. Hattta 17 civarında tavan bozup 21.80 ler gördü diye hatırlıyorum. Gün içi 16.15 ort ile tavan beklentisi ile aldım ancak baktimki durum farklı verdim. Alıcıları güzel olmakla beraber satış sert. Bence alıcılar böyle sert bir satış olacağını beklemiyordu. Karşılayan aşılar ve kağıt aşağıya sarktı. Onlar da muhtemelen bir yüzde 20-25 beklenti ile aldılar. Bakalım tasiyabilecekler mi? Gün içi pastayı da ekliyorum.

Not: kavisli ekran telefon kullandığım için diğer sekmesi gözükmedi.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    halka arzların cazibesi bu kadar işte
    şirketin ne olduguna bakmadan atladı herkes

iyi mal çakmışlar
    Ya şu saçma yorumu neden yapıyorsun kardeşim anlamıyorum. 2 hesabımdan katıldım birisinden 656 lot aldım bugün 5000 e yakın karla verdim.ekran görüntüsü de atıyorum. Yani siz katılamadıniz veya alamadiniz diye niye kotuluyorsunuz. Benim boşluğuna geldi vakitli emir yazıp alsam çok daha fazla kazanirdim. Sabah tavan yapmadığını görsem yine açılışta verirdim. Üzerinde durmadim için az kazandım.

112 lot da ziraat yatırımdan almıştım. 750 lot üzeri 9 maliyetli kervan gıda hisselerini 16.50-16.70 civarından verdim. Kim kime mal vermis?
    Lütfen mantıklı yorum yapalım.

Stefan Zweig

6.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Ya şu saçma yorumu neden yapıyorsun kardeşim anlamıyorum. 2 hesabımdan katıldım birisinden 656 lot aldım bugün 5000 e yakın karla verdim.ekran görüntüsü de atıyorum. Yani siz katılamadıniz veya alamadiniz diye niye kotuluyorsunuz. Benim boşluğuna geldi vakitli emir yazıp alsam çok daha fazla kazanirdim. Sabah tavan yapmadığını görsem yine açılışta verirdim. Üzerinde durmadim için az kazandım.

112 lot da ziraat yatırımdan almıştım. 750 lot üzeri 9 maliyetli kervan gıda hisselerini 16.50-16.70 civarından verdim. Kim kime mal vermis?
    Lütfen mantıklı yorum yapalım.

kaç lot talep etmiştiniz. 656 lot geldi?

7.  Alıntı Originally Posted by kazanture Yazıyı Oku
    Arzum başlığı altında Arzum'un halka arzındaki bazı noktalara dikkat çekiliyor (halka arz parasının şirket içinde kalmayacağı doğrudan yabancı fona gideceği vb). Bahsettiğim arkadaş foruma kayıt oluyor ve ilk mesajı halka arzın başarılı olacağı yönünde doğrudan. diğer mesajı ise bu forumda yine arzum halka arzına yönlendirici.

O yüzden dikkat çekmek istedim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Düzenleme: Forumu meşgul etmemek adına aşağıdaki cevaplara daha fazla cevap vermiyorum. Sonuçta burası Kervan Gıda başlığı. Arzum konusunu konuşmak isteyenlerle Arzum başlığında konuşabiliriz.
    Arza katılmak için elimdeki hisseleri verip arzum halka arzına da katılacağım. Keşke daha çok verse ama şuan en risksiz kazanç halka arzda. 6-7 bin TL lik hisse bile verse bir onkadar kar ile cikabiliyorsun.

Yani bu kötüleme mantiginizla.neyi amaçladığınizi anlayamıyorum.

Stefan Zweig

8.  Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    kaç lot talep etmiştiniz. 656 lot geldi?
    Lot hatırlamıyorum Tutar bazlı giriş yapmıştım.akbanktan 200 bin civarı ziraatten 30 bin civarı. Yüzde 2.90 verdi. Kusurati da olabilir hatırlamıyorum.

Enseksin 140 olup hisselwrin hepsini primli görünce en sağlamı bana halka arz geldi. Ben yine katılmayı düşünüyorum.

Stefan Zweig

Sayfa 108/226 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •