Sayfa 109/226 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 865 - 872 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ağzı olan konuşuyor.

2. Bereket versin.

3. Sabah 17.5 göstermemeleri hariç,süper bir operasyon yapıldı.

4.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Ya şu saçma yorumu neden yapıyorsun kardeşim anlamıyorum. 2 hesabımdan katıldım birisinden 656 lot aldım bugün 5000 e yakın karla verdim.ekran görüntüsü de atıyorum. Yani siz katılamadıniz veya alamadiniz diye niye kotuluyorsunuz. Benim boşluğuna geldi vakitli emir yazıp alsam çok daha fazla kazanirdim. Sabah tavan yapmadığını görsem yine açılışta verirdim. Üzerinde durmadim için az kazandım.

112 lot da ziraat yatırımdan almıştım. 750 lot üzeri 9 maliyetli kervan gıda hisselerini 16.50-16.70 civarından verdim. Kim kime mal vermis?
    Lütfen mantıklı yorum yapalım.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın mterdemli adenisleo7 isimli arkadaşın bir hafta önce 9 TL DEN halka arz olan hissenin bu gün 17.48 i gördüğünü ve almayı becerebilenlerin hisse başı bir haftada
    17.48-9=8.48 TLkar elde ettiği velevki yüksekten satamadın şuanda satsan
    16.16-9=7.16 TL kim kime bir haftada %79.5 kar veriyor , arkadaşın söylemiyle şirketin ne olduğuna bakmadan atlayanlar %79.5 karı cebe koydu arkadaş neyin kafasını yaşıyor.Tahtayı takip etmeden ezbere yazıyor.

YTD

5. Bazıları uzanamadığı ciğere mundar diye dursun,super bir halka arz süreci oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sayın mterdemli adenisleo7 isimli arkadaşın bir hafta önce 9 TL DEN halka arz olan hissenin bu gün 17.48 i gördüğünü ve almayı becerebilenlerin hisse başı bir haftada
    17.48-9=8.48 TLkar elde ettiği velevki yüksekten satamadın şuanda satsan
    16.16-9=7.16 TL kim kime bir haftada %79.5 kar veriyor , arkadaşın söylemiyle şirketin ne olduğuna bakmadan atlayanlar %79.5 karı cebe koydu arkadaş neyin kafasını yaşıyor.Tahtayı takip etmeden ezbere yazıyor.

YTD
    Evet değerli ortağım; bende bazı mesajların amacını çözemiyorum. Aç gözlü olmayan açılışta 17 üzerinde atlamayan hariç bu kağıtta zarar etmiş olan birisi olacağını sanmıyorum.(is-garanti ve ziraatten bugün alışlarının ky olduğunu düşünmüyorum)

Bu tip mesajlar dikkat çekme amaçlı mıdır nedir bilmiyorum? Geçen hafta da yüksek hacim sebebiyle 3. veya 4.gun tavan bozup milletin eline verecek diye yaygara koparanlar vardı? Ellerinde hisse var mıydı? Varsa kaç kotları vardı meçhul. Ama böyle gereksiz muhabbetin kimseye faydası yok.

Bu halka arz çok farklı bir deneyim oldu. Şirketin kurumsal yurtiçi ve yurtdisi firmalara verdiği hisseler baskı oluşturdu. Ve kar realizesi bugün gerçekleşti. Yukarıda yazdığım gibi bugün alan gruplar var. Bunların ky olması mümkün değil. Maliyetleri de yüksek sayılır. Örneğin zirrat ve garantinin maliyeti 17 üzeri.

Ben de -Ziraat-garanti-isbank- o şirketler kurumlar gibi tavanı bozsa da toparlar diye düşünüyordum. Ancak sert satisi karsilayamadilar. Bu da benim yanıldığım ongorum oldu. Ve yüksek hacimli ilk 3-4 günde yazıp mal almamak da hatam oldu. Neyse tecrübe bedava degil.

Önemli olan kaybetmemek.
    Herkese bol kazançlar.

Son düzenleme : mterdemli; 14-12-2020 saat: 17:17.
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Bazıları uzanamadığı ciğere mundar diye dursun,super bir halka arz süreci oldu.
    Doğru söze ne hacet sayın blueblood

8.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Bazıları uzanamadığı ciğere mundar diye dursun,super bir halka arz süreci oldu.
    Kesinlikle ve farklı bir deneyim oldu.

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 109/226 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •