Sayfa 12/226 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketin cirosunu ve karını merak edenlere

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    ben de ziraat yatırıma sordum. bana da sadece nakit kabul ediyoruz dediler. izahnameyi hatırlatınca öyle yazıyorlar işte filan dedi.

anlamadım doğru olan hangisi. blokaj kabul ediyorlarsa bu işlem nasıl yapılacak mesela?
    Önce söyleyeyim sizinle konuşan kişi boş konuşmuş. Bilgi sahibi olmadan konuşmaması bir araştırayım size ona göre dönüş yaparım demesi gerekirdi.

İzahnamenin önce 160.sayfasını açabilirseniz orada hangi kurumun hangi varlıkları teminat kabul edeceği yazıyor. ayrıca 166.sayfada ziraat yatırım ve bankası yer alıyor.

Yine aynı izahnamenin 153. sayfasında teminata kabul edilebilecek varlıkların teminatlandırma oranları da yazmaktadır.
    Bunlara aykırı hareketlerde konuyu SPK ya ileteceğini belirtirseniz tahminimce sorun kalmaz

Daha da açarsak: örneğin vadeli de 50.000 TL var ve bunu bozmak istemiyorsunuz ama bunu %100 oranında teminat göstererek yani 50.000 tl nakit panız varmış gibi sisteme talep girişi yapılmasını isteyebilirsiniz.

Yine hesabınızda 20.000 USD var diyelim. Bunu da hiç bozmadan %90 (dövize %90 belirlenmiş) teminata saydırarak 18.000 usd karşılığı sisteme talep girebilirsiniz.Örnekler bu şekilde artırılabilir. Birden fazla varlık teminata sayılabiliyor ayrıca..sadece teminat oranları doğal olarak değişiyor.

incelemek isteyenler için izahname linki: (sayfanın açılması biraz uzun sürebilir çünkü 193 sayfa)

https://www.oyakyatirim.com.tr/Annou...a-izahname.pdf

3.  Alıntı Originally Posted by Sebetra Yazıyı Oku
    İzahname sayfa 160 ta hangi aracı kurumların Bist30 hisselerini teminat kabul ettikleri yazıyor. Örneğin Info ve Osmanlı BIST 30 hisselerini satmadan temninat kabul ediyor.
    Benim anladığım adamlar hisselere bloke koyacak ve siz cuma günü krvgd alış yapacaksiniz.

Mi Note 3 cihazımdan gönderildi. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ben bugun osmanlı ile görüştüm kozalım vardı teminat yaparak girmek istiyorum dedim sadece nakit olabilir kabul edemiyoruz dediler.

4.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Pehh, 5 sayfadan fazla yazılan yazıları okudum, yazanların alayı "kaç lot alırım, hisse teminat gösterebiliyormuyum, vs. vs" gibi boş beleş muhabbet içerisinde. Bu da yatırımcı kitlesinin halini ortaya koyuyor.

Bir Allah' ın kuluda "bu fiyat aralığından şirketin piyasa değeri şu kadar oluyor, halbuki şirket maddi duran varlık olarak şu kadar bedel biçiyor kendine, dolayısıyla şu kadar primli halka arz ediliyor" dememiş arkadaş. Kusura bakmayın fakat nasıl bir kafa yapısı bu ben anlayamadım.
    Oğuz bey doğru birşey söylemiş,bakıyorum ondan sonra adama giydiren giydirene.Yok çok alakasızmış da çok saçmaymış da.
    1997 den beri bu foruma üyeyim çok aktif olmasa da ara ara bakarım,kalitenin hiç bu kadar düştüğü bir döneme denk gelmemiştim. Tamam burda herkes bir nebze kumara geliyor da kumarın bile bi raconu vardır.
    Sizin paranızı biryerde alırlar bu kafada giderseniz yiğitler ,demedi demeyin.

5. merhaba,

garanti bankası & yatırım'dan işlem yapacak var mı? banka çalışanlarının haberi bile yok konsorsiyum üyesi olduğundan.

6. Ağam...doğru dersin...öğüt verirsin de dediğini de yapaydin.

Bizi de aydınlatsaydin da bilgi sahibi olaydık...
     Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    Oğuz bey doğru birşey söylemiş,bakıyorum ondan sonra adama giydiren giydirene.Yok çok alakasızmış da çok saçmaymış da.
    1997 den beri bu foruma üyeyim çok aktif olmasa da ara ara bakarım,kalitenin hiç bu kadar düştüğü bir döneme denk gelmemiştim. Tamam burda herkes bir nebze kumara geliyor da kumarın bile bi raconu vardır.
    Sizin paranızı biryerde alırlar bu kafada giderseniz yiğitler ,demedi demeyin.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. WhatsApp Image 2020-11-24 at 19.33.07.jpg

Değerli arkadaşlar satmama taahhüdü 1 yıl yazıyor.

8-9 fiyat aralığından 26-27 Kasım tarihlerinde alım yaptığımız takdirde aldığımız hisseleri 1 yıl satamayacak mıyız şimdi ?

Yoksa benim bildiğim gibi o satamama kısıtlaması sadece arzı üstlenen aracı kurum ve pay sahibi ortaklara mı özel yine ?

Birisi aydınlatırsa çok memnun olurum.
    Yazdıklarım Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Temel Analiz olmadan yapılan Teknik Analiz ise sadece bir kumardır.

8.  Alıntı Originally Posted by MrBandit Yazıyı Oku
    WhatsApp Image 2020-11-24 at 19.33.07.jpg

Değerli arkadaşlar satmama taahhüdü 1 yıl yazıyor.

8-9 fiyat aralığından 26-27 Kasım tarihlerinde alım yaptığımız takdirde aldığımız hisseleri 1 yıl satamayacak mıyız şimdi ?

Yoksa benim bildiğim gibi o satamama kısıtlaması sadece arzı üstlenen aracı kurum ve pay sahibi ortaklara mı özel yine ?

Birisi aydınlatırsa çok memnun olurum.
    sizce bütün halka arzdan alanlar 1 yıl satmasa ne olurdu ? ))))))))

Sayfa 12/226 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •