Sayfa 135/226 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Geçmiş olsun iflah olmaz bu hisse. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. Bu hareketlerle brüt takas eli kulaginda olsa gerek. Hareketler cok fırıldak niyetleri ky yolmak artik anladık.

3. Döve döve de zorla mal alınmaz ki seve seve gönülden olsun her şey adımız sevda yüklü kervan bizim.

Kapıyı da kapattı artık heç soğuk neyin girmez önümüzde yaz nasıl olsa tutmayın gayri bu develeri.

4. merrill'in 167 bin lotu kaldı onu da yarın satarsa ardına yükseliş beklerim.. hadi bakalım şekerci yüzümüzü güldür.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    17,48+2 maliyetli hisseyi yaklaşık iki buçuk ay sonra 14,25-1 den sat. Beş gün sonra 19,99+2 maliyetten tekrar al. Bugün 17,10 tekrar sat. Yetmedi bu kağıt çok iyi olacak en az 7 hafta tavan tavan gider diye 18,10 dan tekrardan al. Yabancı görünümlü Z.Yağlı nur yüzlülere kazandırmak sevaptır diyerekten avunuyoruz.
    Akıl kıtlığı zor zanaat vesselam.

6. Şirketimizin 29.12.2020 tarihinde yapmış olduğu "Yatırımlar Hakkında Bilgilendirme" başlıklı KAP bildiriminde bahsettiğimiz 5. Jelly üretim hattımızın yatırım süreci tamamlanmış olup hattımız devreye alınmıştır. 5. Licorice hattımızda olduğu gibi 5. Jelly hattımızın da %90'ın üzerinde kapasite kullanım oranı ile üretim yapması planlanmaktadır. Bu üretim hattıyla beraber Jelly kategorisindeki üretim kapasitemiz %26,5 oranında artacaktır.

Yatırımlarımızla ilgili gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

Hayırlı olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    son günlerde piyasasını bozan bir kaç aracı kurum var resmen test merkezine çevirdi tahtayı seans içinde eksi 3 lerden alıp artı 3 yapıyor ve bunu 300 bine kadar lot alarak yapıyor çok hızlı bi şekilde malı boca ediyor bunu yapan kurumlar eskiden gedik yatırım yapardı sanırım orada eskiden çalışan ercan bey şimdi phlip de çalışıyor ayını hareketleri yapıyorlar birde twitte felan yazıyor youtubede kanalı vardı bi zamanlar adamlıktan bahsederdi tabi benim ki şüphe ve tahmin elimde kanıt yok eğer o değilse AF etsin ama kurum da başka bi çalışandır netice de phlip yapıyor bu hareketleri
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Z.Yağlı ya da her kimse, elinden geleni yapaz İSE hatırım kalır... Bekleyip görelim. neler olacak????

Sayfa 135/226 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •