Sayfa 141/226 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Merkez şaşırttı herkesi hadi deve sende şaşırt bizi.

2. Mesela bi taban yap dövizde umudu kalmayanlar da bonus lu fiyat dan bu devede yolculuk yapsın olma mı ?

Selamlar herkese,

Çalkalamaya devam ediyor tahta yapıcı. Bakalım ne kadar sabredebileceğiz ? İlginç gelişmelere gebe ve iyi patronlara sahip görüntüsü var. Zaman her şeyin ilacı.

Saygılar...

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. İyice çalkalanmış yayık ayranı yanında mangalda deve eti yiyeceğiz sabredenlerle beraber.

Tahtacı abi tabanda döviz zedeleri de unutma emi onlar da yesin.

5. resim yükleyemedik.Neyse haftasonu yüklemeye çalışırız.Bol kazançlar

6. Yok yine olmadı
    Son düzenleme : kagula27; 19-03-2021 saat: 16:47.

7. Moraller bozuk, Şirketin ihraat rakamları hakkında bir araştırma yapıyordum.

Türkiye İhracatçılar Meclisine Yumuşak Şekerleme ihracatı için hangi sektöre bakmam gerekiyor dedim?

Gelen cevap:
    “Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri” içinde

“Şeker ve Şeker Mamulleri” alt grubu içinde yer almaktadır.

Şimdi Kervan Gıdanın 2020 yılı ihracat rakamalarına bakalım. Faaliyet raporuna göre 2020 yılı ihracatı 86 milyon USD.

İhracat rakamlarına 2020 yılında Manisa ilinde

81 Milyon Dolarlık Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamuller ihracati yapılmış.

Eğer Kervan Gıdanın ihracatı tamamen Manisa/Akhisardan yapılıyorsa,

Manisadan gerçekleştirilen Tüm ihracatı Kervan Gıda yapmış diyebiliriz. (bu konuyu şirkete sordum cevap gelince yazarım)

Peki 2021 ilk 2 ay geçen seneye göre nasıl değişmiş?

Geçen seneye göre artış %100.. dediğim gibi şirketimizin tüm ihracatı Manisa bazlı yapılıyorsa

ihracatımız geçen seneye göre %100 artmış diyebiliriz, ki hepsi olmasa bile geçen seneye göre ciddi artış var.

8. Dünyanın tek bir ülkesinde, devletle iş tutmamış, devlet tarafından kollanıp gözetilmemiş, devletten gizli iş tutabilmiş tek bir tane şirket, holding gösteremezsiniz. Bu yüzden, liberallerin ve onların peşine takılanların iddia ettiği gibi iyi sermaye, kötü sermaye, iyi patron, kötü patron diye bir ayrım yoktur. Biz de ve dünyada devlet sermaye için var.

Ben yaptım oldu, kuralsızlığın kural olduğu yerde ne teknik ne de temel analiz (ki, verilerin doğruluğu da su götürmez tartışma konusudur) bir anlam ifade eder.

Hisse senedi piyasaları zeki, iş bilir akıllı yatırımcıların rekabet ettiği rasyonel ortamlar değil, vurguncu spekülatör güçlü çobanların sürüleri peşine taktığı eşitsiz savaş alanıdır.

1.5 mln lot satışı zinhar boşuna değil(miş)di.

Cuma yattık Ağbal, Cumartesi kalktık Kavcıoğlu

Sayfa 141/226 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •