Sayfa 165/226 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Burdaki kesinlikle son yazımdır.
    Arkadaş insanlara neden polemik yaptırmaktsınız hala! Bu yazınıza ne yazılsa yeridir ama!!! Yapmayın çekilin köşenize izleyin o halde!!!

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Aynen zagor onların hedef büyükse bizimkide küçük olmayacak elbet dümenciler hisseleri toplayamıyorlar millet kerizmi burdan versin hissesini 25 çekmeden tek lot toplayamazlar güyalı işler yaparlar böyle endeks der grafik der derde der bizde deriz ondan sonra sonuçta elinde milyon lotu olan düşünsün azdan az çoktan çok gider. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Allah utandırmasın diye edilen dualar kabul edilmiş ve utanma, ar duygusu tamamen kaybedilmiş.

Kibrit çöpü kadar ışık saçmayan insanların, kendilerini olimpiyat meşalesi gibi görmelerine hayranım.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku

İroni (Eski Yunanca: eironeia), söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler. Mizahtan farklı olarak, ironi daha eleştirel yaklaşır. İroni mimik, jest ve tonlama ile söylemek istenenin altını, dolaylı çizer.

Sokratesin diyalog yöntemi iki aşamadan oluşur. Birincisi ironidir. Sokrates, muhatabının kesin doğru olduğunu düşündüğü bilgileriyle ilgili çeşitli sorular sorarak bu bilgilerin gerçekte tartışmaya açık olduğunu kanıtlar. İkinci aşama ise maiotiktir. Sokrates bu aşamada yine ustaca sorduğu sorularla muhatabının zihninde doğuştan var olduğunu düşündüğü gizli bilgileri ortaya çıkarır. WİKİPEDİA
    Uyanık Ali, aldatılanlar kulübüne üye beyefendiye, İRONİ sözcüğünün anlamını kavramak wikipedia dan alıntılamak yeterli gelmediği anlaşılıyor. 20 kelimeyi geçmeden, beyefendinin anlayabileceği dilde, tekrar dener misin? Adımız hisse pazarlamacısına da çıktı.

Becerebilirsen Kapitalizm, Menkul kıymetler piyasası, liberal ekonominin ahlaki kuralları, işleyiş mantığı v.s açıklayabilir misin? Bütün bunlar 100 kelimeyi geçmesin. Türkçe bildiğini iddia eden beyefendinin okuduğunu anlamama gibi küçük bir sorunu var. İşin bi hayli zor biliyorum.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

4. Gıda endeksi genel olarak darmaduman bir halde..
    bugun yapıkredi 500 bin lot sattı.
    Son düzenleme : HEG; 15-04-2021 saat: 18:17.

5. Bu akşam dua edelim de yarın olumlu bir kap gelmesin .

6. Kapanışta da aşağı bastılar.

bu tahtaya son zamanlarda girip de kar eden doğru düzgün bir kurum görmedim.

Gelen olumlu haberlere çok rahat tavana götürüp ordan satabilirlerdi. tahtaya kim girse elini kolunu kaptırıp kaçtı.

enteresan bir hisse.

marttan beri alanlar satanlar Fonlar parayı götürmüş. İş zararda.

Bilanço yaklaşıyor. Veren versin. Uzun vadeli bakanların kazançlı çıkacağını düşünüyorum. Bence tahtada son süzülmeler, yakındır inşallah...

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Neyse arkadaşlar iftarı yaptık kendimize geldik.Önceliği kalbini kırdığım herkezden özür dilerim. İkincisi levend kardeşim sen benim eski yazıma karşılık bişey demişsin ama beni hep yanlış anlamışsın ben hissede ne yapılmak istendiğini yorumladım satmak yada satmamak insanların kendi kararları benim hissede bekletim bu ve gene diyorum spek hisse toplamak istiyorsa 25 getirmeden kimsenin satmaya niyeti yok spekde bizim kadar bunu bildiği için aşağılardan top çevirip bıktırıp gerekirse daha aşağı basabileceğini söylüyorum bukadar haberlede spek hisse satıp daha aşağı basarak toplamak istiyor benim düşüncem ve yorumum bu.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 165/226 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •