Sayfa 168/226 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Buralarda tutunursa tobo yapabilir.24-25 hedefli.Herkese bol kazançlar

2. Kervan Gıda, Türkiye'nin İlk Online Çocuk Festivali'ni Düzenliyor - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye’deki en yüksek yumuşak şeker üretim kapasitesine sahip Kervan Gıda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımızın heyecanına ortak olmaya hazırlanıyor.
    Türkiye’deki ilk çevrimiçi Çocuk Festivali’ni düzenleyen Kervan Gıda, 21 - 22 - 23 Nisan tarihlerinde gerçekleştireceği festivalde minikleri; sevilen sanatçılar, konserler, youtuberlar, faydalı söyleşiler, ünlü esporcular, çeşitli atölyeler, belgeseller, yarışmalar, birbirinden eğlenceli oyunlar ve onlarca sürpriz hediye ile buluşturacak.
    Keremcem, Özgün, Doğukan Manço ve çok daha fazlası…
    Online Çocuk Festivali, 21 Nisan’daki ilk gününde büyük bir coşkuyla açılış yapacak. İlk gün Şahangiller Youtube kanalı, Crew Espor takımı ve ünlü gamer Eren Akın miniklerimizle olacak. Ardından slime atölyesinin gerçekleştirileceği festivalde, Aileler Yarışıyor yarışması yapılacak ve genç sanatçı Ecrinsu Çoban’ın konseri ve söyleşisiyle de ilk gün noktalanacak.
    Festivalin ikinci günü; PubG espor takımı, gamer Ecem Eplis, youtuber Taklitmen ve ünlü oyuncu Berat Efe Parlar’ı ağırlayacak. Bayram süslemesi atölyesinin gerçekleştirileceği ikinci gün, sanatçı Keremcem’in konser ve söyleşisi ile bitecek.
    Online Çocuk Festivali’nin üçüncü ve son gününde ise 23 Nisan belgeseli ile açılış yapılacak. Ardından youtuber Doğa Konakoğlu ve Ekin Eylem Ulaş ile birlikte 23 Nisan temalı cupcake yapım atölyesi miniklerin gününe neşe katacak. Doğukan Manço’nun Adam Olacak Çocuk yarışması ile eğlenen minikler, sonrasında müzisyen Merih Ermakastar ile söyleşi yapma şansını yakalayacak. Türkiye’nin ilk Online Çocuk Festivali’nin üç günlük heyecanı ise ünlü şarkıcı Özgün’ün vereceği konser ile son bulacak.

3.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Buralarda tutunursa tobo yapabilir.24-25 hedefli.Herkese bol kazançlar
    Destek filan kalmadı.Alttaki trende desteği mevcut.Kapanış önemli.Borsanın hiç tadı yok

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Hadi geçmiş olsun. (şimdilik) 15,16 ya kadar yolu var.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Dünya borsaları tarihi zirvelerini görürken, bist çoktan negatif ayrışmıştı. Şimdi de ülkenin maşallahı var ki; pandemide ayrıştı. Umarım bu günler fırtına öncesi sessizliği değildir.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

6.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    Dünya borsaları tarihi zirvelerini görürken, bist çoktan negatif ayrışmıştı. Şimdi de ülkenin maşallahı var ki; pandemide ayrıştı. Umarım bu günler fırtına öncesi sessizliği değildir.
    İnşallah demekten başka bir şey gelmiyor elden.BIST30 ayakta yanları yıkıyorlar bu sefer

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,651
    Bu başlığı şu anda 39 kişi okumaktadır. (4 üye ve 35 ziyaretçi)

üye olmayan çok fazla okuyucu var. hisse hareketlerine bakıyosun pek bir hacim yok. ky'yi cezbedecek bir kumar da vaadetmiyor. çok fazla yazılıp çizilen bir topik de değil burası bana enteresan geliyor her gün böyle hit alması. sanki XU30 hissesi gibi.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Levend neresinden tutsan elinde kalan zırvalığa muhatap mı alacaksın. bırak kendi çalsın kendi oynasın

%38.2 lik 2017 yükseliş satış fırsatı vermişti fakat son yükseliş dalgası bu fırsatı bile tanımadı. 2017 şartlarıyla 2021 şartlarının farklılığını göz önüne alırsan oluşan fiyat boşluğun kısa sürede kapanacağını düşünmüyorum dolayısıyla ben senin kadar iyimser değilim. Dün ve bugün yaşananlar endeksin önümüzdeki hafta tufana dönüşmesi muhtemel gibi görünüyor bana. İnşallah ben yanılırım. Senin 17.10 bugün tutunamamış gibi görünüyor. bakalım yarın, en geç Salı nasıl bir kapanış yapacak. Evliya çelebi de aynı kaderi paylaştı bugün krvgd gibi. Beni düşündüren daha ziyade bu. Memleket karışık ama dünya da karışık. Bu işin sonu acıklı olur. O, bildiğimiz bir şey. Bilmediğimiz, ne zaman olacağı.

Haksız yere edilen beddua bumerang misali döner yapanı sahibini bulur diye biliyorum ben. Eh Bundan sonrasını beddua eden adı geçen Müslüman kul düşünsün.

Sermaye her zaman kazanacağı yöne doğru akmak ister. Sağlık, sıhhat, din, iman, ırk, soy, sop, cinsiyet ayrımı yapmaz namusu yoktur... Her türlü uhrevi, manevi değerlerden soyutlanmıştır.
    İnsan duymak isteği şeyleri algılar.

Sayfa 168/226 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •