Sayfa 183/226 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Eger bu sene ciroya etkisi olacaksa çok uzamamali diye düşünüyorum.
    Soylemek istedigim belkide satın alim yapılmıştır bile. Sahip olduğumuz en buyuk silah sabir.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Dünya yumusak seker pazarı 8 milyar dolar sektör yıllık %3-4 büyüyor.haribonun 2019 cirosu 4 milyar $ üstünde dünya yumuşak şeker piyasasının %50 sine hakim 2020 cirosu 3.4 milyar dolar ciro kaybı var arkadan gelen üreticiler haribodan pay alıyorlar kervan da bunlardan biri halka arz raporunda dünya 7. Siyiz hedefimiz dünya 5.si olmak diyorlardı daha gidecek yolumuz var büyüme olarak inşallah.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Soylemek istedigim belkide satın alim yapılmıştır bile. Sahip olduğumuz en buyuk silah sabir.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sabir ile beklemeye devam. Gönül ister ki 20 üstünde bekleyelim. Tam kapanma geldi. Bu hafta gıdalar hareketli olur

4. Bak bu hiç aklıma gelmemişti. Önce tadım sonra alım.

5. Aç açlığıyla, tok tokluğuyla oturacak evinde. Bu kapanma büyük finalin ayak sesleri. Alınacak ders çok ama çok ağır olacak. En büyük silah, sabır taşı çatlamaz inşallah.

Hakikatin katledildiği bu çağda, Yazılan, çizilen şeylerin masa başı hayali olduğu, olur da ilk çeyrek bilanço zarar gelirse beni hiç şaşırtmaz. Artık distopya ülkesinde olmaz olmaz.

Geldiğimiz noktada insan kumaşı da bu. Empati, vicdan yoksunu, ruhsuz yaratıklar. Hayırlısı artık.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by sirius_B Yazıyı Oku
    Bak bu hiç aklıma gelmemişti. Önce tadım sonra alım.
    İnsanlar, nasıl bir yoksulluk altında yaşıyorlar ki, 2 lira verip ekmek alamadıkları için, 2 km. yol yürüyüp, yağmur altında metrelerce kuyruk bekleyip 1 liraya ekmek alabilmek için, bunu yapmak zorunda bırakıldıkları için, ne adına yapılmış olursa olsun, yoksul insanları cezalandırmak nedir yahu? Görüntülerdeki teyzenin haykırışları TR de yoksulluğun geldiği nokta ibret verici. Ben kendi adıma insanlığımdan utanır hale geldim, getirildim.

Gaz, pozitif yön, amazon, vesaire, vesaire Hayırlı uğurlu olsunlar

Hocam inadına gün, dayanışma, paylaşım, omuz verme, sahiplenme, düşeni tekmeleme değil, ellerinden tutup kaldırma günü! Ne kadar becerebiliyorsak, elimizden ne geliyorsa.

Geldiğimiz yer; PARA bu toplumun dini, tek gerçeği artık.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

7. 23 Nisan gününde Amerika ya 3 yüklü mal sevkiyatı var. Konteynerin bir tanesinde 56 ton, diğerlerini göremiyorum. Maşallah diyelim.

Her hafta Amerika sevkiyatı olduğunu artık yazmaya gerek yok. Yatırımcı olanlar zaten şirketi tanıdı, gayri sessiz köşeme çekilip tohumların başak olmasını bekleme vakti. Gerçek yatırımcılarına bereketli kazançlar dilerim. Hayırlı yatırımlar.
    Son düzenleme : roadruy; 27-04-2021 saat: 13:28.

8.  Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    23 Nisan gününde Amerika ya 3 yüklü mal sevkiyatı var. Konteynerin bir tanesinde 56 ton, diğerlerini göremiyorum. Maşallah diyelim.
    Maşallah Maşallah Maşallah

Sayfa 183/226 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •