Sayfa 19/226 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    cuma akşam 6 dan sonra
    bu halka arz talep toplama yöntemi ile yapılmakta,
    cuma akşamı parayı iade etmeleri zor,
    tahminim kalan tutar olursa gelecek hafta içerisinde hesaplara döner
    sabır, sabır, sabır...

2. Arz sonrası ilk işlem ne zaman olur,bilgisi,tahmini,deneyimi olan var mı?

3. Haftaya cuma
     Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Arz sonrası ilk işlem ne zaman olur,bilgisi,tahmini,deneyimi olan var mı?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ziraat sabah tlf da zborsa da halka arz menüsünde vardı, sonradan kaldırıldı, müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken, internetten zborsa ya girdim ve orda menüde çıktı, bilgisayardan talepte bulundum, hiç bir imza vs gerek kalmadı. Hangi oranda gelecek onu bilmeyince insan kararsız kalıyor

5. ziraat bankasının zborsa web adresi ile
    https://esube1.ziraatyatirim.com.tr/.../Account/Login
    girince bist30 hisselerini teminat göstererek 4000 adet giriş yaptım.

%5 gelse 200 adet.. gelir ve fiyat 8.5 olursa o zaman 200*8.5=1700 tl blokeyi kaldırma için hesaba yatırmam gerek..

Hesaplarında bulunan kıymetleri teminata vermek suretiyle talepte bulunan Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar; -Dağıtım listelerinin açıklandığı gün saat 12:00’ye kadar dağıtım listesine göre almayı hak ettikleri payın bedelini nakden ödeyebilirler. Bu durumda, teminata alınan kıymetler ve/veya dövizler üzerindeki bloke aynı gün kaldırılır.-Dağıtım listelerinin açıklandığı gün saat 12:00’ye kadar dağıtım listesine göre almayı hak ettikleri payın bedelini kısmen nakden ödeyebilirler. Bu durumunda, bedeli ödenmeyen kısmın tahsil edilebilmesi için teminata alınan kıymetler bozdurulacaktır. Birden fazla kıymetin teminata konu olması durumunda, talep formunda seçilmiş olan kıymetler en likit olandan en az likit olana doğru sıralanarak bozdurulacaktır.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Aynı senaryo vakıftada mevcut
     Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    web den ziraat yatırıma giriş yaptığınızda halka arz talep girişi sekmesinde ''ödeme tipi seçeneğinde nakit - fon blokajlı - hisse blokajlı (bist30) '' seçenekleri var.
    GM 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Fon ve hisse teminatı varmış ooo hiç gelmez yüzde 3 gelse olay olur bende başvuruda bulundum fon teminatı ile tahminen yüzde 1 ve altı

8. farklı hesaplardan alış girince yine ilk girilen alışa mı verilecek acaba

Sayfa 19/226 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •