Special Days Image
Sayfa 21/226 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

--son dönemlerin en iyi halka arzı...

--piyasa değeri biraz pahallı...finansallarındaki özellikle cirodaki artış, ihracatın payının yüksek olması ve son iki yılda döviz fiyatlarındaki ciddi yükselme ile ilgili...

--gelecekteki büyüme ihtimali satın alınabilir...mevcut durum fiyatlara işlemiş...

--halka arzın yüzde 30 altına inmedikçe, yeni açılan bir şirket hissesini , o da seçici olmak kaydıyla, almam...

--alanlara hayırlı olsun...bol kazançlar...

2.  Alıntı Originally Posted by denklem Yazıyı Oku
    farklı hesaplardan alış girince yine ilk girilen alışa mı verilecek acaba
    Herkese eşit dağıtılmayacak galiba. Bilen bir arkadaş bir cevap verebilir mi dağıtım nasıl olacak.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

3.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Gerçekten çıldırtacaklar beni,garantide halka arz işlemi yapılamıyor,ziraat borsada işleme kapalı diyor halka arz,ben bu bankalardan halka arz talebinde bulunanlara burdan nasıl yapabildiklerini açıklamaya davet ediyorum
    Kardeş çıldıracak birşey yok sakin. Seans kapanınca butonu kaldırmışlar. Sabah halka arz kısmından girersin. Ben seans açıkken baktım açıktı emir girebiliyordum. Sabah açmazlarsa ki açarlar müşteri temsilcini arayabilirsin..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Eşim ve benim adıma 20şer bin mi avantajlı, yoksa gerek yok mu tek başıma 40b girsem aynı mı çozemedim. ESEN deki gibi olsa 3-5 ayri TC ile işlem yapacaktım.

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Herkese eşit dağıtılmayacak galiba. Bilen bir arkadaş bir cevap verebilir mi dağıtım nasıl olacak.
    Bu halka arz yöntemi eşit değil orantısal olacak, çok isteyene çok az isteyene az gelecek, KONTR 9 milyon lot arz edilip, yatırımcıya % 2.7 oranında gelmişti, Kervan Gıda da 49.5 milyon lot arz edilecek, gerekli şartlar oluşursa ek olarakta 6 milyon lot arz olacak,

6. Toplam para ya oranlanacak hepsi aynı kapıya çıkar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Çok enteresan halka arz eksisozlukte bile gündeme gelmiş. Halka arzlar gittice popüler olmaya başladı.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Halka arz için emir girerken "Bedel İadesini Talebe Dönüştür" yazıyor. Bu tam olarak ne oluyor açıklar mısınız?

Sayfa 21/226 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •