Sayfa 212/226 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Ben bilirim.

Ben demiştim.

Çok şükür birey olamamaktan gelen şişkin egomu da tatmin ettim.
    Hayırdır % kaç içerdesin uyanık kardeş )

Burada büyük yatırımcı, spekülatör, bir bildiği olan adam stilinde esrarengiz şifreli gönderiler yapıyordun )

2. Bolunme 12.45 hayırlısı patron 16 ya kadar altında gorelim

3. Kediye ciğeri kaptırdık burada. 14.7 15.40 seviyelerinde sermaye sıfırlanacak.

Kediye sevaptır mealinde teselli buluyoruz artık. Sizde ki iş bitiricilik bizde ne gezer.
    Felis silvestris

4. ne b-k yedikleri belli değil tahtadakiler bile gülüyor bunlara ilğinç saflık yatırım tav değildir

5. Uzun vade için biriktirdiğim şirketlerden biri. Uzun zamandır baskılanıyor. Yatırım yapıp baskılanan şirketlerden korkmam birileri topluyordu, gün gelir finansallar düzelince artık baskı ile tutamazlar.

Polanya fabrikasına yatırım yapıp üretim bantlarını yenileyecekler. Kervan gıda'nın sahip olmadığı çikolata kaplama, bar ve helva v.b. tarzda üretim kabiliyeti Polanya şirketi sayesinde öğrenilecek. Yeni ürünler ile raflarda ki ürün sayıları artacak.

Şirketin geleceği parlak, ufak şirket alımları ile sektörde ki yerlerini garantileyip, kârı yükseltecekler. Aylık ufak ve düzenli alımlar ile toplanacak tam büyüme hissesi.

Happy life şirketi ve Qlife markası ile piyasada bilinirlik yakalarsa önü açık sektör sayesinde ekstra kâr yazacaklar.

Forumdan anladığım kadarıyla küçük yatırımcıda pes etmiş zaten. Bu tarz şirketler sabırlı yatırımcıya çok kazandırır.

Sabırlı yatırımcı zararını görmeden uzun vade yatırımını yapar. Pes edenler başka şirketler ile yoluna devam eder.
    Son düzenleme : seanpaul; 22-09-2021 saat: 13:03.

6. Hostel röntgenciler: Her şeyi en iyi ben bilirim.
    Felis silvestris

7. niye kimse birşey yazmıyor...neler oluyor

8. Akyatirim yapıkredi fotroyden çıkarmış demetirki satacak mallari kalmamış alim yapılabilir alabildiğince kadar alin çıkış yakindir

Sayfa 212/226 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •