Sayfa 31/226 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. evet bu sekilde.teb yatirimdan temsilci ile gorustum aynisini soyledi..isaretlemem gerekli mi diye sordugimda uzerine basa basa tabiki dedi.
     Alıntı Originally Posted by gorkem1398 Yazıyı Oku
    Asıl demek istediğim "Bedel İadesini Talebe Dönüştür" seçeneğini açarsam ve 9 TL ile talep girersem ne olacağı? Yani fiyat 9'un altında olursa otomatik olarak düşük fiyat ile daha fazla lot talebi mi oluşuyor?

Örnek olarak 900 TL ile hisse fiyatı 9 TL'den 100 lot alabiliyorum. "Bedel İadesini Talebe Dönüştür" seçeneğini açtım ve fiyat 8,50 TL olarak belirlendi. Otomatik olarak 105 lot alım talebim mi oluşuyor?

2. Ben katıldım ama hiçbir şey anlamadım, pazartesi bakacağım artık
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    tavadan girdim full halak arz ekraninda 280 tl bakiye gozukuor. ayrica talebi izle deyince hicbisey yok. varmi osmalindan katioan
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by gorkem1398 Yazıyı Oku
    Asıl demek istediğim "Bedel İadesini Talebe Dönüştür" seçeneğini açarsam ve 9 TL ile talep girersem ne olacağı? Yani fiyat 9'un altında olursa otomatik olarak düşük fiyat ile daha fazla lot talebi mi oluşuyor?

Örnek olarak 900 TL ile hisse fiyatı 9 TL'den 100 lot alabiliyorum. "Bedel İadesini Talebe Dönüştür" seçeneğini açtım ve fiyat 8,50 TL olarak belirlendi. Otomatik olarak 105 lot alım talebim mi oluşuyor?
    Mantık doğru

4. Ata yatırımla çalışıyorum, 2000 Lot yazdırdım dün sabah 09:00 da
    Az önce mesaj geldi 14000 tl hesabınıza virmanlandı diye. BEnim anladığım 18 bin e 4 bin lik hisse gelmiş. Et durum Pazartesi belli olur.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yüzde 22 bence imkansız.
     Alıntı Originally Posted by Hmzuzuncu58 Yazıyı Oku
    Ata yatırımla çalışıyorum, 2000 Lot yazdırdım dün sabah 09:00 da
    Az önce mesaj geldi 14000 tl hesabınıza virmanlandı diye. BEnim anladığım 18 bin e 4 bin lik hisse gelmiş. Et durum Pazartesi belli olur.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Yüzde 22 bence imkansız.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamlar gecede mi çalışıyor? 17.00'ye kadar başvuru vardı zaten. Enteresan. 4 bin liralık geldiğini varsayarsak %22 gibi bir dağıtım ortaya çıkar. 9 lira olduğunu varsayarsak 4 bine 444 lot almış olursunuz. Bence yüksek rakamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Hmzuzuncu58 Yazıyı Oku
    Ata yatırımla çalışıyorum, 2000 Lot yazdırdım dün sabah 09:00 da

gelen mesaj ve ekran görüntüsü verebilirmisin
    sabır, sabır, sabır...

8. Arkadaşlar mesajı buraya atmayı beceremedim. Miktar bana da fazla geldi, bu benim yorumum. 18 binden 14 bin iade olunca bunu çıkardım. Neyse Pazartesi b elli olur.

Sayfa 31/226 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •