Sayfa 37/226 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 289 - 296 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by serdar2428efe Yazıyı Oku
    Demekki hisseler pazrtesi hesaba geçecek o an göre t+2 de yani çarsamba günü parayı yatıracaksınız.Böyle anlaşılıyor.
    Bende doğrusu ne zaman hesaba geçer diye düşünüyordum sizin deyiminizle pazartesi inşallah geçer, peki talep nasılmış acaba bilginiz varmı, yani tüm talepler karşılandımı acaba

2. Ilk etapta gelen lotlar gerçekdışı bunları ciddiye almayın. Hesap yapilip herkezin lotu geldiğinde elinizdeki lotlar normale dönecek.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ysozbir Yazıyı Oku
    Bende doğrusu ne zaman hesaba geçer diye düşünüyordum sizin deyiminizle pazartesi inşallah geçer, peki talep nasılmış acaba bilginiz varmı, yani tüm talepler karşılandımı acaba
    Taleple ilgili bilgim yok maalesef ;ama şunu görüyorum bizim millet kervan gıda diye 2 gündür kervansaray alıp tavan yaptırıyor baya çoktur heralde yanlışlık yapanlar 2 gündür kervansary holdingi tavan yaptırıyor

4. Ben full nakit karşılığı talepde bulundum. Pzt günü artan miktarı hesaba geçerler mi çarşambayı mi bekleriz t-0 düşmesi icin

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

5. hayret o zaman

6. Dağıtımın belli olduğu gün, muhtemelen pazartesi, saat 12.00'ye kadar size gelen hisselerin bedelini nakit olarak yatırmalısınız. Yatırmazsanız teminat gösterdiğiniz varlıklardan satış yapılarak para tahsil edilir aracı kurumlarca.

7.  Alıntı Originally Posted by serdar2428efe Yazıyı Oku
    Bakın yanlış konuşuyorsunuz yada bilerek böyle yapıyorsunuz?Yatırımcı bist 30 hissesini teminat gösterip aldı hissesi zaten blokeli şekilde hesabında duruyor.Fondaki parasını teminat gösterip aldı parası yine fonda duruyor.Nerden hangi paranın faizinden kazanacaklar?böyle yorumlar algı yapmaktır. zamanın popiler tarzı ama yapmayın vabaldir.
    Valla ben nakit parayla talepde bulundum... Çoğuda benim gibidir muhtemelen... Algı falanda değil para bağlı banada nema yok şuan...

yatırım tavsiyesi değildir...

8. Nakitte bulunan veya teminat gosteren kisiler;
    Dagitim oldugu gun tarafiniza aktarilan hisse miktari bedeli ne ise ona gore paraniz kesilir geri kalani hesabiniza yatar.
    Örnegin;
    Bir hisse icin seans disi saatte emir verdiniz belli bir fiyattan talep edilen lot kadar bloke edilir senas saatinde belli bir miktar kaldi alamadiginiz kalan para hesabiniza aktarilir o senasta.Kalani iptal zincir emir vs bulunmadiysaniz.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 37/226 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •