Sayfa 7/226 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Değerli Müşterimiz, OYAK Yatırım liderliğinde Kervan Gıda halka arz ediliyor. Talep toplama tarihleri 26-27 Kasım 2020. Detaylı bilgi için : https://www.oyakyatirim.com.tr 0850 222 0 414

2. Lotları tüm yatırımcılara eşit dağıtsalar daha mantıklı en azından para bağlamıyoruz, en fazla 1000 liralık gelir diye bin lira bağlıyoruz. Eğer portföyümdeki hisseleri teminat kabul etmezlerse ben de katılmayacağım, iki-üç günlüğüne 100 bin liramı bağlamayı düşünmüyorum. Talebin yüzde 1'i gelirse mucize olur.

3. Bu kervansaray holding ile kervan gida ayni sirket değildir demi arkadaşlar.Bu konuda bilen varsa yazarsa sevinirim.

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Bu kervansaray holding ile kervan gida ayni sirket değildir demi arkadaşlar.Bu konuda bilen varsa yazarsa sevinirim.
    alakalari yok

5. Aynen lotlar eşit olarak dağıtılmalı aksi halde küçük yatırımcılara 10 lot düşer yani 100 bin tl lik 12 bin lot taleb etse bile geleceği 10 lot hisse değmez almaya

Kaldı ki 3 5 bin tl taleb edenler de olacak onlara da vereceği 1 2 lot hisse artık o lotları buradan şu kadar sattık dersiniz

6. Arz talep olarak % 8-10 arası gelebilir. Lot sayısı fazla ama aracı kurum ve dolayısıyla tekil yatırımcı da fazla olur. Eğer sağlam lot isteyen varsa kredi çekmeli ya da borç almalıdır 3-4 günlüğüne olay sadece meblağnın fazlalığına bakmakta ama çok riskli bir halka arz. Şahsen katılmayı düşünmüyorum.

7. Lotlarin esit veya orantisal dagitim yapacağı ne zaman belli olacak.

8. spknın artık halka arzlar ile alakalı bir düzen yapma zamanı geldi

Sayfa 7/226 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •