Sayfa 77/226 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 609 - 616 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 10.000'e 295 adet gelmesi gerekiyordu.

2. hisse gelmedi diyen arkadaşlar, 9 liranın altında talepte bulunmuş olabilirler mi?

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Hepsinde aynı taminat yöntemiyle mi girdiniz(nakit/hisse/fon blokaj vs.)
    minimum maksimum adet/tutar belirttiniz mi
    hepsinde aynı fiyattan mı talepte bulundunuz
    ARDYZ'de, SMART'ta, PAPIL'de, NATEN'de yaşananlaradan ders almıştık. Biraz daha tedbirli olalım dedik. Bütün yatırım hesaplarında yeterli nakit vardı. Hepsinede aynı fiyattan (9,00 TL) talimat girmiştim. Her dört yerle ilede uzun zamandır çalışıyorum. Fakat bu Kervan'da olay başka şeye benziyor. Bankalardan yazılı bilgi istedim. Bakalım ne olacak. En ilginci OYAK.

4.  Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    ARDYZ'de, SMART'ta, PAPIL'de, NATEN'de yaşananlaradan ders almıştık. Biraz daha tedbirli olalım dedik. Bütün yatırım hesaplarında yeterli nakit vardı. Hepsinede aynı fiyattan (9,00 TL) talimat girmiştim. Her dört yerle ilede uzun zamandır çalışıyorum. Fakat bu Kervan'da olay başka şeye benziyor. Bankalardan yazılı bilgi istedim. Bakalım ne olacak. En ilginci OYAK.
    Bir yerde bir hata olmus. Hiç gelmese minimum lot miktarini yüksek tutmuşsunuz diyeceğim ama öyle de değil.

Banka hatasi ise zararinizin telafisini isteyin bence.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dün emirler i saat kaçta girdiniz ben 18:20 de girdim şu kolokasyon olmasa sıra gelebilr

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

6. 18.15 de 10000 lot tavandan yazdım. Bu sefer en azından 5000 lot gelmesini bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by Ferres Yazıyı Oku
    18.15 de 10000 lot tavandan yazdım. Bu sefer en azından 5000 lot gelmesini bekliyorum.
    Hayal dunyasi iste

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8.  Alıntı Originally Posted by Ferres Yazıyı Oku
    18.15 de 10000 lot tavandan yazdım. Bu sefer en azından 5000 lot gelmesini bekliyorum.
    gelir bekleyin

Sayfa 77/226 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •