Sayfa 8/226 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Yurtiçi bireysel yatırımcılara %30 ayrılmış. Talebin fazla olması halinde 6.000.000 daha ortakların satma hakkı var. Eğer bu paylarda satılacaksa bunun yurtiçi bireysellere satılması gerekir. Çünkü oransal olarak en yüksek talebin yine bireysellerden geleceğini düşünmekteyim.

2. Nasıl hesapladin çok merak ettim. Yani 500 kat talep gelecek diyorsun.

3. Merhaba, ben henüz bu borsada yeniyim, çokta bilgim yok. Sizlere danışmak için foruma üye oldum. 30 adet Kartn hissem var, 2 hafta önce yatırım hesabı açıp onları almıştım. Sizce pazartesi günü tüm hisseleri satıp 80 bin tl lik talep yollamam mantıklı olur mu bu halka arz için? Yoksa KARTN da kalması daha mı mantıklı size göre? yorumların hepsini okudum, eğer 100 bine 1000 tl gibi bir şey verilecekse çok anlamsız olur KARTN'u satmam. Bir de bu başvuruyu hisse satmadan yapmam mümkün mü? Yani hisseleri teminat gösterebilirsin yazanlar olmuş tam olarak nasıl oluyor o? Hisselerim Ziraat Yatırımda.

4. Hisse satmadan başvuru yapma ihtimalin yok gibi bir şey. Kartonsan IMKB 100 hissesi, teminat olarak IMKB 30 hisselerini kabul ediyorlar. Özellikle bankaların bu konuda daha esnek olacağını sanmıyorum ama ziraat yatırıma sorup öğrenmek daha doğru olur. Her arzdan önce hisselerin birçoğu aşağı doğru salınıyor, küçük yatırımcılar muhtemelen arz için satışa geçiyor. Kartonsan da kalmak da mantıklı değil, aşırı primli, nereden döneceği belli değil, hiçbir uçak havada kalmaz mutlaka yere iner. Şimdiden her gün birer ikişer satmanı tavsiye ederim.
     Alıntı Originally Posted by Arai Yazıyı Oku
    Merhaba, ben henüz bu borsada yeniyim, çokta bilgim yok. Sizlere danışmak için foruma üye oldum. 30 adet Kartn hissem var, 2 hafta önce yatırım hesabı açıp onları almıştım. Sizce pazartesi günü tüm hisseleri satıp 80 bin tl lik talep yollamam mantıklı olur mu bu halka arz için? Yoksa KARTN da kalması daha mı mantıklı size göre? yorumların hepsini okudum, eğer 100 bine 1000 tl gibi bir şey verilecekse çok anlamsız olur KARTN'u satmam. Bir de bu başvuruyu hisse satmadan yapmam mümkün mü? Yani hisseleri teminat gösterebilirsin yazanlar olmuş tam olarak nasıl oluyor o? Hisselerim Ziraat Yatırımda.

5. Bu fiyatlardan o hisseyi almış olman borsa da yeni olduğunu gösteriyor zaten, kimse sana hisseni sat kervan gıda al diyemez yatırım tavsiyesi vermek suç. Ama sana şu kadarını söyleyebilir almak istediğin hissenin 6ay - 1 yıl önceki fiyatına aç bak astronomik prim yapmışsa o hisse ile işin olmasın.

6. Benim anlamadığım nokta ben 9 tl fiyattan emir verdim diyelim başkası 8 50 den verdi dagitum neye göre nasil yapılacak.

7. Ne kadar çok para ile başvuru yapılırsa okadar fazla lot gelir..yani yüzde ikisi civarı olur..yani..10 bin lot girilmisse (90 bin TL) 200 adet gelir böyle olursa ..

8. Sen en yüksekten ver, boşver diğerilerini .8-9 arası şansına ne gelirse..

Sayfa 8/226 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •