Sayfa 39/226 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 305 - 312 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,702
     Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Bende oyak müsterisiyim. İslem gerceklestı yazıyor ama minimum talep olan 1 lotmu yoksa tamamımi yazmıyor. Büyük ihtimalle dağıtım başladı işlemler gercekleşiyor anlamındadır. Gerçelleşen miktar yazmıyor.
    Oyak müşterisi olmanızın konsorsiyum lideri olsa da diğer aracılardan hiçbir farkı yok. Taleplerin tamamının karşılanması ihtimali sozkonusu bile olamaz. 20 ile 50 katı arasında bir talep beklentim var. Bu da ancak %2 ile %5 arasında bir hisse talebinizin karşılanabileceği anlamına gelir. Son dönem başarılı gerçekleşen arzlardan sonra hele hele bir gıda şirketine talep gelmemesi olacak iş değil.

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Oyak müşterisi olmanızın konsorsiyum lideri olsa da diğer aracılardan hiçbir farkı yok. Taleplerin tamamının karşılanması ihtimali sozkonusu bile olamaz. 20 ile 50 katı arasında bir talep beklentim var. Bu da ancak %2 ile %5 arasında bir hisse talebinizin karşılanabileceği anlamına gelir. Son dönem başarılı gerçekleşen arzlardan sonra hele hele bir gıda şirketine talep gelmemesi olacak iş değil.
    Bende aslinda dağıtım gerceklestı yazmasının onemli olmadığını kasdetmiştim. Talep çok vardı %10 bile geleceğıni zannetmiyorum. Ama eğer %30 yabancıya tahsis edilen hisselere talep gelmediyse yurticine dagıtım yapılmış olabilir. Pazartesi görücez nasıl olsa

pazartesi dagitim tamamlanmis olur

4. o zaman tavandan alış giren baya bir ky olacağa benziyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Talebinizin %5-10 kısmı gelirse hissenin yükselişi uzun sürer,,talebinizin %50 si falan gelirse yükseliş kısa sürer,,,talebinizin tamamına yakını gelirse yükseliş olurmu şüpheli...Bence en faydalı olanı %10-20 aralığında gelmesidir...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

6. Çok meraklı olmayın , talebinizin yüzde 4-8 arasında bir oranda karşılanır. Büyükler blok toplamıştır, hissebfon gösterme vs.isleri eklenmis, yani diyorki küçük yatırımcı boşa sevinme fazla.. adamlar 100 trilyon teminat göstermiştir.

Tavandan girmesen ne yapacaksın, bu durumda bile yüzde 5 i anca gelir deniyor...bari tavandan girelim ki biraz versin dedik... adı üstünde küçük küçücük mini minnacık yatırımcıyız biz, ne kadar etkimiz olacak..yabancıya büyüklere Allah bilir 8 den 8.5 dan verip geçecekler bize de öyle işte...ytd

8. Halka arzda hisse ve fon teminatı dengeyi bozdu eğer sadece nakit kabul olsaydı en az %30 a tekabul eden bir oranla dağıtım yapılabilirdi ama ben birçok yerde gördüm adamda fon ver 5 milyonluk teminat gosterip hepsiyle arza katılıyor b tarz çok vardır ve dağıtım %5 i geçemez gibi duruyor.

Sayfa 39/226 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •