Sayfa 161/226 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ver coşkuyu ver kırmızı gülerde güzeldir özellikle dikenlisi ızdırap vereni hani varya gülünü seven dikeninide batırırım diyen 🤣🤣🤣 sonra git öte olur o gül😭😭😭😭Allah gönlünüze göre versin yanlış anlama dediğim gibi bol kazançlar Benim burda yazmamada gerek yok artık.Aşıklar diyarı olmuş burası ne güzel🥰🥰🥰🥰🥰

2. İroni (Eski Yunanca: eironeia), söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler. Mizahtan farklı olarak, ironi daha eleştirel yaklaşır. İroni mimik, jest ve tonlama ile söylemek istenenin altını, dolaylı çizer.

Sokratesin diyalog yöntemi iki aşamadan oluşur. Birincisi ironidir. Sokrates, muhatabının kesin doğru olduğunu düşündüğü bilgileriyle ilgili çeşitli sorular sorarak bu bilgilerin gerçekte tartışmaya açık olduğunu kanıtlar. İkinci aşama ise maiotiktir. Sokrates bu aşamada yine ustaca sorduğu sorularla muhatabının zihninde doğuştan var olduğunu düşündüğü gizli bilgileri ortaya çıkarır. WİKİPEDİA

3. Oy devem oy devem yürü gidelim
    Sürmeli gözün sevem kalk da gidelim
    Devem der hastayım nasıl koşayım
    Şu yüce dağları nasıl aşayım
    İzin ver Allah'ım ben de coşayım
    Kumlara gömüldü sürmeli devem

4. Şirketimizin Licorice
    kategorisindeki üretim kapasitesi, 2020 yılı sonunda devreye giren yeni hattımız ile birlikte 12.500 ton/yıl olmuştu. Güncel durumda %90 üzerinde
    kapasite kullanım oranı ile çalışan Licorice hatlarımıza ek olarak, artan
    Licorice talebini karşılamak için 5.000 ton/yıl kapasiteli yeni hat yatırımına
    karar verilmiştir. Yeni hatla birlikte kapasitemiz %40 artarak 17.500 ton/yıl
    seviyesine yükselecektir. Yeni hattımızın 2021 yılı Aralık ayında devreye
    girmesi planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

5. INORGANIK BUYUME..

-Avrupadan sirket alacak

-500 Milyar Dolar cirolu Walmart ta ürünler satiliyor.

-Amazonda satılıyor.

-daha ilk yilinda temettu ve bedelsiz verecek.

-1 sene icinde 2.kez hatti büyütüyor.

-Cironun gecen seneye gore EN AZ %50 artma beklentisi.

Bir sekerleme sirketi daha ne yapabilir?

Bunca seye ragmen +3u bile çok goren bir spek var.

Amuda kalkip takla atsa %3 olmaz.
     Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Şirketimizin Licorice
    kategorisindeki üretim kapasitesi, 2020 yılı sonunda devreye giren yeni hattımız ile birlikte 12.500 ton/yıl olmuştu. Güncel durumda %90 üzerinde
    kapasite kullanım oranı ile çalışan Licorice hatlarımıza ek olarak, artan
    Licorice talebini karşılamak için 5.000 ton/yıl kapasiteli yeni hat yatırımına
    karar verilmiştir. Yeni hatla birlikte kapasitemiz %40 artarak 17.500 ton/yıl
    seviyesine yükselecektir. Yeni hattımızın 2021 yılı Aralık ayında devreye
    girmesi planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : HEG; 14-04-2021 saat: 14:02.

6. Yeter ki böyle haberler gelmeye devam etsin.Elimize nakit geçtikçe almaya devam

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    ÇİTİ ile BEREKET yöntemi bulmuş iyi mi. Arada müridlerin ağzına bir parmak bal çalıyor.

Buna fırsat bilen UYANIK SPEK aşağı basarak mal topluyor mal. Sonu nasıl mı biter? Ben bilmem uzmanına tarot falı açtırmak lazım.

Ömrümüz vefa ederse 19 üzeri 10K malı satıcıyım. Haberin ola SPEK EFENDİ.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    ÇİTİ ile BEREKET yöntemi bulmuş iyi mi. Arada müridlerin ağzına bir parmak bal çalıyor.

Buna fırsat bilen UYANIK SPEK aşağı basarak mal topluyor mal. Sonu nasıl mı biter? Ben bilmem uzmanına tarot falı açtırmak lazım.

Ömrümüz vefa ederse 19 üzeri 10K malı satıcıyım. Haberin ola SPEK EFENDİ.
    Bal çalsa iyi öyle dalga geçiyor işte

Sayfa 161/226 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •